Nowy samochód dla OSP Rększowice

Ochotnicza Straż Pożarna w Rększowicach doczeka się samochodu ratowniczo-gaśniczego z prawdziwego zdarzenia. Właśnie zakończył się przetarg na wóz bojowy. Wygrała go firma MOTO-TRUCK z Kielc, która dostarczy samochód strażakom z Rększowic za ponad 700 000 zł.

Było to drugie podejście do przetargu. Poprzednie, ze względu na przekroczony budżet, zostało unieważnione.

PAWEŁ GĄSIORSKI

przetarg-straz-auto1

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

13 odpowiedzi na “Nowy samochód dla OSP Rększowice”

 1. Dawidosu pisze:

  Piekne auto

  0
  0
 2. Kamil pisze:

  Widziałem już takie w innych OSP naprawdę świetne auto ????

  0
  0
 3. Talar pisze:

  Nigdzie się nie pali a oni kupują auto za 700 tys…. STRATA PIENIĘDZY !!!

  0
  0
  • ktoś pisze:

   Oby nie paliło się u Ciebie.

   0
   0
  • str pisze:

   Moze powino sie zapalic u ciebie albo zgniesc auto zebys zrozumial jak drogi jest sprzet do ratowania ŻYCIA I MIENIA.

   0
   0
  • strazak pisze:

   Talar niestety tak to nie działa i mimo wszystko w razie potrzeby pomocy udzielą jak najlepiej będą potrafić oraz niestety ryzykując swoje życie i zdrowie. Bardzo dobrze że chłopaki dostali nowy wóz. Narażając się zupełnie charytatywnie niech to robią używając sprawnego sprzętu a nie 30 letniego zdezelowanego i niesprawnego technicznie. Oczywiście jeżeli znajdą się tylko pieniądze to każda jednostka zasługuje na dostęp do sprzętu. A OSP to już nie tylko pożary ale również wypadki, zerwane dachy, powalone drzewa, powodzie podtopienia i masa innych interwencji, które nowoczesny i SPRAWNY TECHNICZNE sprzęt zdecydowanie ułatwia. Najgorsze że znowu Polak polakowi wilkiem. Wiem że mój post nie zmieni Pana zdania, ale proszę się zastanowić ile czasu poświęca Pan charytatywnie na pomoc innym?

   0
   0
 4. Paulina Skowrońska pisze:

  i dobrze, że się nie pali! a jakby tak Pana dom Panie Jacku, Panie Talar się palił? Oj, to by był krzyk, że nie ma wozu do gaszenia!

  0
  0
  • Talar pisze:

   moge podpisać oświadczenie że nie godzę się aby OSP gasiło mój dom. Jednostki OSP w naszej gminie to żenada ! Szczególnie te które są na krańcach gminy!

   0
   0
  • Koniec Gminy pisze:

   Czyli z końca gminy są : Aleksandria – koniec gminy bo graniczą z Blachownią, Rększowice – graniczą z gminą Poczesna i Hutki – graniczą ze Starczą…. czyli jednymi słowy Talar jesteś Idiotą z Jamek – które interweniują tylko w soboty i niedziele, albo Wąsosza – gdzie wszyscy tylko mają pretensje i o wszystko się muszą prosić tak to widzi pan J , albo z Konopiska – tzw przemądrzołki od p. D i p. J

   0
   0
  • ktoś pisze:

   Zadko tu zaglądam, ale czy ten Pan ma równo pod kopuła?

   0
   0
 5. mieszkaniec pisze:

  Teraz jak się na Aleksandrii dowiedzą to tez będą chcieli nowe auto… Wiadomo ze oni wszystkiego zazdroszczą

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Wszystkim mieszkańcom należy się równorzędna ochrona życia i mienia.

   0
   0
  • mieszkaniec pisze:

   Czyżby pan radny sugerował zakupy samochodów dla pozostałych osp w gminie? Skoro dla wszystkich równorzędna to czekamy na wnioski panie radny. Chyba ze miał pan na myśli tylko jeszcze aleksandrie bo wiadomo gdzie jest cos to i tam musi być.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).