Konopiska największym płatnikiem gminnych podatków

Sołectwa Konopiska i Aleksandria Pierwsza dostarczają do budżetu gminy Konopiska największą kwotę z podatków od osób fizycznych. Największym dłużnikiem gminy jest Sołectwo Konopiska. Najwyższy podatek od osób fizycznych od środków transportowych płaci Sołectwo Aleksandria Druga, natomiast od osób prawnych Sołectwo Konopiska.

Poniżej przedstawiam zestawienia podatkowe za pierwsze półrocze 2016 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

solectwa4 solectwa5 solectwa20162Kategorie:

12 odpowiedzi na “Konopiska największym płatnikiem gminnych podatków”

 1. Jacek Wygwirzek pisze:

  Patrząc na te kwoty, to trzeba będzie zacząć od wójta więcej wymagać. Chcemy więcej inwestycji w drogi w Aleksandrii!

  0
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Zapomnij! Wójtowi w głowie tylko organizowanie imprek z preziem, do roboty to on ciężki, dotychczas nie pozyskał ŻADNYCH środków unijnych, potrafi dużo mówić = zero kasy unijnej! Przyszłość gminy załosna, czas na zmianę!!

   0
   0
  • Stefan pisze:

   2 942 446 miliona z Unii i budzetu Panstwa dotacji. W sumie 3 mln to nic. Na potwierdzenie UCHWAŁA NR 112/XVII/2015 RADY GMINY KONOPISKA z dnia 29 grudnia 2015 na stronie http://www.bip.konopiska.akcessnet.net/index.php?idg=3&id=755&x=54&y=7 . zalacznik nr 10. Mieszkaniec licza sie fakty! A mialem sobie odpoczac. Coz, chyba sie w Was zakochalem moi bracia:) klamstwo ma krotkie nogi.

   0
   0
 2. Izolbu pisze:

  trza sie zebrac i zrobic z tym porzadek. Co z ta Strazacka? Bedzie ta droga do sekretarz?

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Tak zbierzcie podpisy pod wnioskiem o referendum. Sam podpisze:) tutaj trzeba jednak miec cojones i sie ujawnic. Narazie dzialacie pod przykrywka jak w PRL. Teraz jest demokracja, nikt na was nie doniesie. Nie lekajcie sie.

   0
   0
  • Izolbu pisze:

   Ty rzecznik daj spokoj

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Juz Ci tlumaczylem ze mam lepsza prace. Macie ograniczona pojemnosc jesli Wam sie nie miesci ze moze pisac ktos z poza gminy. Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to zapytaj brata co pisac. Moze odniesiesz sie tez do faktow?

   0
   0
 3. wyborca pisze:

  Ale jaja!!! Stefan przygotowuje referendum w gminie! Pewnie chce się odegrać za porażkę w ostatnich wyborach na wójta! Wójcie dobra robota ,trzymaj tak dalej!!!

  0
  0
 4. Izolbu pisze:

  Ten jonczym co najwyzej na soltysa moze hehe

  0
  0
 5. Jacek Wygwirzek pisze:

  Czyli tak jak wszyscy myśleli, to Janusz Jończyk – była twarz śląskiej policji…

  0
  0
 6. Stefan pisze:

  Oj przestrzeliles moj drogi. Widze ze caly czas zyjecie w oparach paranoi i absurdu. Wolny kraj. Jak widze merytoryka u Was poziom zero, ale czytelnicy sobie zinterpretuja. Myslcie dalej kto jest tajemniczym Stefanem ktory Was tak wk….;) powodzenia.

  0
  0
 7. Kamil pisze:

  a mało jeszcze dróg zrobiła poprzednia władza w Aleksandrii? Nic tylko żądania i żądania! Pępek świata! do gminy należą też inne miejscowości, nawet jeśli mieszka tam mniej ludzi to też mają prawo do dróg. Aleksandria a właściwie kilka osób tam mieszkających tylko wciąż żąda i skłóca ludzi w gminie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).