Jest decyzja. Będzie remont DW908!

Dzięki decyzji Starosty Gliwickiego i braku sprzeciwu Wójta Konopisk – Jerzego Żurka, będzie przebudowa drogi wojewódzkiej nr 908 Częstochowa – Tarnowskie Góry. Właśnie został zatwierdzony projekt i wykonawca może zabierać się do pracy.

DW908 przecina naszą gminę przez sołectwa: Wąsosz, Hutki i Rększowice. Poniżej prezentuję decyzję Starosty Gliwickiego w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

dw9081 dw9082 dw9083 dw9084Kategorie:

6 odpowiedzi na “Jest decyzja. Będzie remont DW908!”

 1. Iracjonalista pisze:

  Panie redaktorze, pisze Pan o zgodzie wójta Konopisk na remont drogi Dw-908.
  Mam rozumieć że ten pan tylko tyle wniósł do remontu tej drogi. Zresztą cóż więcej możemy się spodziewać od tego pana. Całe szczęście ,że to nie on będzie odpowiadał za nadzór nad robotami. Pewnie znów pojawilyby się niedoróbki , jak w drodze Hutki – Rekszowice

  1
  0
 2. jarek pisze:

  wsio jest napisane, wojt tylko opiniowal kasy nie wyda

  0
  0
 3. Alicja pisze:

  Ciekawe kto mu podpowiedział i zgodził się. Najczęściej na inicjatywy innych nie zgadza się od razu , bo nie wie co z tego będzie miał! Tak czy owak to wielki wklad w remont tej drogi że strony wójta :,, WYRAZIŁ ZGODE,, Czy to jest sukces wójta?

  0
  0
 4. Ziomek pisze:

  Pewnie pierś wypnie na ordery za remont drogi Dw-908. Statuetke starosty za taki wysiłek będzie chciał otrzymać. Można nic nie robić i dobrze zarabiac (200 tys.złotych ) za obijanie .

  0
  0
 5. Jan Novak pisze:

  oby sie od tej decyzji nie odwolal!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).