Czy w Hutkach doszło do przestępstwa?

Czy w Ochotniczej Straży Pożarnej w Hutkach doszło do działalności na szkodę gminy oraz niekorzystnego dla gminy rozporządzenia mieniem gminnym, przestępstwem określonym w art. 286. § 1 kk oraz art. 296. § 1 kk?

W związku z odpowiedzią gminy na nasze zapytanie dotyczące wynajmowania sali w OSP Hutki na działalność komercyjną, postanowiłem o całej sprawie zawiadomić Komisję Rewizyjną Rady Gminy Konopiska.

Biorąc pod uwagę wszystkie dowody, Komisja powinna o tym fakcie zawiadomić organy ścigania.

Poniżej pisma, o których wspominam w artykule.

PAWEŁ GĄSIORSKI

skarga-hutki odpowiedz-hutki miod-malina-hutki hutkiKategorie:

20 odpowiedzi na “Czy w Hutkach doszło do przestępstwa?”

 1. Dawidos pisze:

  Ewidentny szwindel!

  0
  0
 2. Edek pisze:

  Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. A tak miało być transparentnie i bez nadużywania władzy.

  0
  0
 3. Basia pisze:

  Pomyliło się chłopom i z OSP chcieli zrobić dojna krowę. OSP to nie GS.

  0
  0
 4. Stańczyk pisze:

  Wójt umył ręce, odpowiadając że nic nie wie na temat komercyjnego wykorzystana pomieszczeń OSP Hutki. Ciekaw jestem jakie podjął działania wobec przedstawionych dowodów?

  0
  0
 5. Paulina Skowrońska pisze:

  N ie wiem czy się nie mylę, ale szefem OSP Hutki jest aktualny radny, przewodniczący rady? jeśli tak jest to powinien natychmiast złożyć mandat, a co najmniej zrezygnować z funkcji przewodniczącego!

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   W Krajowym Rejestrze Sądowym w podrubryce 1 w pozycji 9 widnieje zapis Edward Bałdyga – Prezes. Co na to Komisja Wyborcza?

   0
   0
 6. Mieciu pisze:

  Kto pod kim dołki kopię ten sam w nie wpada!Prezio ważył ,ważył i sam pokazał jak według niego wygląda samorządność,demokracja ,wykorzystywanie władzy.Skakała kózka skakała ,aż sobie nóżkę złamała.

  0
  0
 7. Marta pisze:

  Wyszło szydlo z worka.Oj boli i będzie boleć mociej !

  0
  0
 8. Karol pisze:

  Jaką bronią walczysz ,od takiej giniesz! Prezio ,nic dodać nic ująć.

  0
  0
 9. fan pana gásiorskiego pisze:

  Pawelku kto ci dal wize do Konopisk. Kto ci tam placi, komu jeszcze dupe obsmarujesz. Wracaj do Blachowni bo tu nudno bez ciebie.

  0
  0
 10. Stańczyk pisze:

  Najlepiej władzy nie tykać, tylko przyklaskiwać i będzie dobrze -dla władzy. Wtedy i Pawełek może być. Oj, wazelina wyłazi z niektórych wpisów.

  0
  0
 11. Zasmucony pisze:

  Dawno nie było takich fatalnych klimatów w gminie.Minął rok działalnosci wójta i Prezia , i co mamy ? Kupę gnoju.Przyszli specjaliści ale do zniszczenia dotychczasowych osiągnięć gminy ,która była bardzo wysoko oceniana w różnych rankingach krajowych. Za panowania tych panów gmina rozpoznawana jest w kraju za wydawanie kasy podatników na bale ,pohulanki i zachcianki . Nawet tak bogata gmina jak Kleszczów prowadzi racjonalną gospodarkę finansowa.Tworzy nowe tereny pod inwestycje,zachęcają podmioty gospodarcze do zainwestowania w ich gminie. U nas wójt nie ma ochoty przyciągać do gminy nowych mieszkańców,tworząc zaporowa uchwałę dotyczącą przejmowania dróg na mienie gminy.Jeszcze chwilę i tak naprawdę do działań musimy wykorzystać niezawodna rączkę.Ten czas zbliża się !!!!

  0
  0
 12. Zasmucony pisze:

  Jeszcze chwilę i tak naprawdę do działań musimy wykorzystać niezawodna taczke.

  0
  0
  • piotr pisze:

   I furę gnoju żeby zabić smród pozostawiony przez prezia i jego sługę

   0
   0
 13. Talar pisze:

  Co sie dziwić jak to osp to jeden wielki przekręt. Oni nawet nie gaszą pożarów bo nie mogą. Czasem komendanta można spotkać pod parasolem sklepowym niż w OSP.

  0
  0
 14. Florek pisze:

  Czy prezio jest jeszcze preziem.Z KRS wynika ,że jest bo dalej figuruje jako Prezio. (Radny Gorniak szperajac w internecie odkryl to i podal na tej stronie).Będąc radnym niby przekazał prezesure komendantowi,a w rzeczywistości dalej rządzi jednostką OSP.,,Od koryta ryj ciężko oderwać,,. Tak wygląda praworządność w wydaniu prezia.Dyrektorowi z gimnazjum w Konopiskach zarzucano ,że pracuje na kilka etatów, a co robi Prezio.Stara prawda ,że kogoś mierzy się swoją miarą. Gmino Konopiska dokąd zmierzasz- Quo vadis ?

  0
  0
 15. Rozżalony pisze:

  Jeśli tak ma wyglądać działalność OSP ,to koniec z dotacjami z gminy ,koniec zbierania kasy za kalendarze. Jeśli tacy ludzie dostają się do zarządu osp,to nie ma przyzwolenia społecznego dla takich cwaniaczkow.Tych ludzi natychmiast należy wykluczyć z osp.Wstyd i hańba.

  0
  0
 16. piotr pisze:

  Z tego koryta prezia spokojnie utrzymała by się sześcioosobowa rodzinka .

  0
  0
 17. Hutczanin pisze:

  Wstyd nam za takie historie ,które mają miejsce w Hutkach. Kiedy Prezio zostanie rozliczony za OSP.

  0
  0
 18. Górniak Stanisław pisze:

  Sesja XXII wypowiedź Pani Sołtys.
  p. H. Ernt: oznajmiła, że bardzo długo starano się o remizę w Hutkach, ponieważ była w opłakanym stanie. Teraz odbywają się tam spotkania KGW, zebrania, ale też dzieci szkolne i przedszkolne mają tam występy. Powiedziała, że nie wie, dlaczego komuś to przeszkadza. Pani sołtys niech pani się zdobędzie na odwagę i powie komu remiza w Hutkach przeszkadzała bo ja o tym nie słyszałem. Chciała pani błysnąć ale podłączyła się pani nie do tej baterii.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).