Będzie remont ulicy Strażackiej w Aleksandrii II!

Urząd Gminy Konopiska ogłosił przetarg na odbudowę drogi przy ulicy Strażackiej w Aleksandrii II. Przetarg obejmuje wykonanie w pasie drogowym przebudowywanych ulic wpustów i przykanalików kanalizacji deszczowej do projektowanych zespołów studni chłonnych. Łącznie do odbudowania jest 2880 m2 jezdni o nawierzchni z kostki brukowej betonowej.

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi 10 sierpnia, a całość inwestycji ma zostać zrealizowana do 30 listopada 2016 roku.

Przetarg może zostać sfinansowany ze środków zewnętrznych, o ile gmina je otrzyma. A chodzi o kwotę 390 000 zł, którą urząd ma podobno “obiecaną”.

PAWEŁ GĄSIORSKI

projekt-budowlany-strazacka1 projekt-budowlany-strazacka2 projekt-budowlany-strazacka3 projekt-budowlany-strazacka4 projekt-budowlany-strazacka5 projekt-budowlany-strazacka6 projekt-budowlany-strazacka7 projekt-budowlany-strazacka8 projekt-budowlany-strazacka9 projekt-budowlany-strazacka10 projekt-budowlany-strazacka11 projekt-budowlany-strazacka12 projekt-budowlany-strazacka13 projekt-budowlany-strazacka14

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

3 odpowiedzi na “Będzie remont ulicy Strażackiej w Aleksandrii II!”

 1. jarek pisze:

  w koncu cos sie dzieje. trzeba sie cieszyc

  0
  0
 2. ekolog pisze:

  A NA KOPALNI PIERWSZY STRAŻAK CIUK W. PALI ZA STODOŁĄ PLASTIKI I TEKTURY DOSTARCZANE CO DRUGI DZIEŃ PRZEZ SKLEP LEWIATAN.

  0
  0
  • mieszkaniec pisze:

   To jak widzisz ze pali to dzwonie pod 998 albo 112 i zgłaszam pożar i po sprawie. Tyle w temacie

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).