Będzie chodnik w Kopalni przy DW904

Kilka tygodni temu zapowiadałem, że w Kopalni jest przewidziana budowa chodnika. Tak też się stało. Przy drodze wojewódzkiej nr 904 będzie wybudowany chodnik. Łączna wielkość to 550 m2. Gmina ogłosiła właśnie przetarg, który ma zostać rozstrzygnięty 6 września 2016 r.

Chodnik będzie w części po lewej stronie, a w części po prawej. Ma zostać oddany do 5 grudnia 2016 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 odpowiedzi na “Będzie chodnik w Kopalni przy DW904”

 1. bo pisze:

  cos sie ruszylo

  0
  0
 2. AnKa pisze:

  Po 16 latach doczekalam się chodnika ?

  0
  0
 3. brat pisze:

  TO na pewno dzięki p.Gąsirowskiemu albo p,Górniakowi powstanie bo wójt to na pewno nie pomógł aby chodnik powstał bo nic nie robi głupio teraz co .A ulica od KOPALNI DO KONOPISK TO SAMO PRZYSZŁO TEN REMONT GDZIE INNDZIEJ SA DROGI W GORSZYM STANIE I NIE REMONTUJA A TUTAJA ROBIA DZIWNE RAWDA

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Głupio to ty piszesz , gdybyś wytężył szare komórki ( ale ty nie masz co wytężać) to byś wiedział bo już tu o tym pisano, że
   ten chodnik mógł być wykonany w ramach RIT-ów w całości czyli od Kopalni do przejazdu kolejowego, za 15% wkładu własnego. Gdzie indziej w naszej gminie są drogi wojewódzkie gorsze i nie remontują to prawda, ale o czym to świadczy?
   Że gospodarz do luftu.

   0
   0
  • Zal pisze:

   Panie Gorniak, w slaskim BiP jest informacja, ze to gmina wystapila o budowe tego chodnika i zdecydowala sie pokryc 40 % wartosci inwestycji. Czemu Pan Gasiorowski o tym nie pisze? Czemu Pan o tak waznym szczegole jako walczacy o prawde nie napisal? Ja wiem… Bo to niewygodne dla Pana!

   0
   0
 4. Paulina Skowińska pisze:

  Tylko pan piszesz głupoty RI T nie ma jak na razie i centrum przesiadkowego w Konopiskach a pan chciałby żeby mieszkancy dojeżdżali na rowerach do Konopisk gratuluje pomysłu i przesiadali się do autobusów.Droga 908 ma być remontowana jak i 904

  0
  0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  Ano nie ma centrum przesiadkowego i nie będzie. A kursy PKS-u likwidują. A ja bym chciał aby był chodnik i centrum przesiadkowe za 15% wkładu własnego. Wtedy sposób dojazdu pozostawił bym do wyboru mieszkańcom. Co do DW 908 to nie pisz o czym już wiadomo. Skoro piszesz o 904 to podaj termin remontu odcinka od ronda do nierady.

  0
  0
  • Zal pisze:

   Pan by chcial i ja tez. Wszystko najlepsze dla gminy , ale na to ktos musi dac kaske. Gmina moze wnioskowac, ale czy dostanie?? Samym chciejstwem chodnika nie zbudujesz.

   0
   0
  • Cichy pisze:

   Panie Radny ale masz Pan sąsiedztwo! Żal doope sciska i nic więcej nie może zrobić , nie potrafi nawet wiat przystankowych wybudować prostych!

   0
   0
  • Zal pisze:

   Cichy, Smieszny juz wykorzystal Wasz szablon z wiatami wiec sie powtarzacie;) jak sie hejtuje to robcie to z glowa. Jak w tej reklamie ” wlacz myslenie” :) brat patrzy wiec wiesz;);)

   0
   0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Przepraszam miało być: do Nierady. Wada Przycisku Shift.

  0
  0
 7. Mieeecio pisze:

  Panie Radny! Pan się przejmujesz jedną drobną pomyłką?! Ja się dziwię że Pan wogóle rozumie cokolwiek z tego bełkotu bez ładu i składu tego co się tu podpisuje brat! Jak już chce udawać idiotę (może nie musi udawać?) to niech ta jego pisanina ma jakikolwiek sens. np.” “bo nic nie robi głupio teraz co”, albo “TO SAMO PRZYSZŁO TEN REMONT “. “czisto po polskiemu”, prawda? a tak jest zawsze.

  0
  0
 8. Z Hutek-3 pisze:

  Wójt Żurek to super specjalista ale od robienia bubli.Dowodem tego jest remont drogi w centrum Konopisk. Gdy przyjdą duże opady deszczu ,to będziemy od Wójta Żurka żądać łódek do przepłynięcia w centrum Konopisk.Problem pojawiający się z rozbudową kanalizacji deszczowej pokazał,ze konieczne jest przebudowanie systemu odwodnienia w samym centrum Konopisk. Wójt Żurek spiepszyl robotę wzorcowo podobnie jak na wcześniej wykonywanych inwestycjach(patrz droga Hutki-Rekszowice z pniakami).
  Obecnie bierze się za chodnik w Kopalni,znow pokazuje krótkowzroczność , zaprzpascil wybudowanie chodnika od Konopisk do Blachowni, za 15% wkładu gminy do wartości całej inwestycji ,a teraz chce ludziom zamydlic oczy następnym bublem. Najlepiej dla gminy aby ten człowiek natychmiast opuścił te gminę,poki nie jest jeszcze nie za późno!!!!

  0
  0
  • Zal pisze:

   Z Hutek jestes a chcesz plywac! Wy wszyscy piszecie to samo. Przeciez kazdy myslacy sie domysli jak to czyta. Narzekasz na Zurka. Ja nie znam goscia. Rzadzi niecale 2 lata. Ocenie na koniec kadencji. Wiem jedno. Poprzedni wojt mial kilka kadencji, remontowal centrum konopisk, budowal chodniki, granitowe kostki( podobaja mi sie) to czemu wtedy nie rozwiazal tego problemu? Czemu o tym nie wspominasz? A zapomnialem… ty masz tu inny cel!

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Przecież to Górniak pisze albo ten sam szablon ma.

   0
   0
 9. Filip pisze:

  a ja jestem ciekaw o jakie środki unijne wystąpił dla gminy wójt żurek?

  0
  0
 10. szablon pisze:

  no, Zal czekamy! albo Niewiadow, jak wolisz.. Wyliczaj jakie to środki unijne załatwił .urek poprzednio i teraz.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).