Będzie chodnik w Hutkach!

225 000 zł – taką kwotą gmina Konopiska chce dofinansować inwestycję Starostwa Powiatowego w Częstochowie pn. “Budowa chodnika w ciągu dróg powiatowych nr 1022 S i 1052 S w m. Hutki, gmina Konopiska“. Uchwałę w tej sprawie podejmą radni na najbliższej sesji Rady Gminy Konopiska.

Poniżej projekt uchwały w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

25 odpowiedzi na “Będzie chodnik w Hutkach!”

 1. z hutek pisze:

  Nareszcie. Tyle lat się nie mogliśmy doprosic i dopiero wójt żurek robi inwestycje.

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  Wójt nie ma z tym nic wspólnego, to starostwo robi

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Tak, ale gmina dokłada 200 000. W starostwie budowę drogi załatwił radny Dyner. Brawa dla niego za skuteczny lobbing. A tak nawiasem: wychodzi na to że poprzednik żadnej drogi nie zbudował, chodników, wszystko zrobiło starostwo albo wojewódzki, a tak go chwaliliscie. Widzę że nie wiedząc jak umniejszac rolę wójta dyskredytujecie waszego świętego uwielbianego mocodawce:)

   0
   0
 3. Paweł Nowak pisze:

  wójt to buduje autostradę

  0
  0
 4. Jop pisze:

  To jest wielki leń! starostwo buduje chodnik, a on razem z broszką tylko imprezują i kasę puszczają. Pomnik w hutkach już jest – pniaki po remoncie drogi za grube miliony. Po czynach ich poznajemy-nieudacznicy.

  0
  0
 5. Paulina Skowińska pisze:

  Brawo dla Bałdygi chodnik przez całe Hutki widać ze przy współpracy i zgodzie wójtem Żurkiem i radnym Dynerem ze starostwa mieszkancy będą mieli chodnik i poprawi się bezpiecznstwo na ulicy Jeszcze raz gratulacje dla nich

  0
  0
 6. Znawca pisze:

  Brawo dla broszki i lenia ! Nic nie robią tylko wieszają się na starostwie i na poprzedniku! Ich interesują imprezki ,,miód malina”, a chodnik robi starostwo!

  0
  0
 7. z hutek pisze:

  Po częstych naradach w kiosku, japoński samuraj o pseudonimie “Suzuki” zarządził aktywny udział w głosowaniu na radnych :) hehe.. To Wam nie pomoże. Lord Voldemort was zje na śniadanie:)

  0
  0
  • Baska pisze:

   A ten od mazdy to kawał lenia! Z broszką tylko im po głowie chodzi oby jak najwięcej przytulic z gminnej kasy i miód malina !!!!! Dobrze , że starostwo zrobi chodnik dla mieszkańców Hutek, należy im się. Broszka i leń bedą tylko opowiadać i imprezki ,, miód malina” organizować.

   0
   0
  • Jadzia pisze:

   Masz rację Basiu. Obydwaj do wymiany, nic nie robią oprócz imprezek typu miód i malina.

   0
   0
 8. Gosia pisze:

  a na ten wkład gminy wezmą kredyt?.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wezmą kasę z 16 mln długu który zostawił poprzednik. On wziął wszystko na kredyt i bezczelnie nie wstydził się radnymi swojego komitetu podnieść sobie pensje do ponad 150 000.

   0
   0
 9. jteresa pisze:

  Dziwna sprawa załatwili chodnik na Hutkach chwała Bałdydze i Żurkowi i Dynerowi po co to opluwanie ich droga jest powiatowa i inwestorem jest starostwo a gmina dopłaci połowę kwoty inwestycji czy mieszkancą Hutek to nic się nie nalezy co gorsi ludzie tam mieszkaja wy wy wy pieski od pana który stracił władzę .Widac ze pan przewodniczacy dba o swoich mieszkanców a radny Górniak donosił na niego do wojewody aby nie był radnym i wszelkie inne donosy do prokoratury pisane przez innych nie pomogły dalej jest przewodniczącym i na pewno wiele zrobi jeszcze dla Hutek bo jest skuteczny w swoim działaniu jak widac bo chodnik przez całe Hutki to nie lada wyczyn a niech go pieski nazywaja leniem i broszka taki radny by sie przydał nam zamiast pana od ksera co nic nie robi tylko gada z bratem .PIESKI CIESZCIE SIĘ BO INWESTYCJI NA GMINIE PRZYBYWA A NIE SIEJCIE NEINAWISCI

  0
  0
 10. Jadzia pisze:

  Chodnik jest robiony przez starostwo. Leń z broszką to w bucie mogą sobie pomieszać. Oni juz nie jeden raz pokazali co są warci !!!!!!
  Mieszkańcy wyrobiony mają pogląd na tych cwaniaków.

  0
  0
 11. Irek pisze:

  Z nów grupa pod wezwaniem z hutek odezwała się pod nickiem: jteresa. Przypomnę że chodnik był planowany już przy przebudowie drogi,dlatego wykonano kanał kanalizacji deszczowej. Bałdyga nie był wtedy radnym, ani żurek wójtem, jeśli chwalić to radnych powiatowych.

  0
  0
 12. jteresa pisze:

  Tylko żeby nie Bałdyga ŻUREK i Dyner to gmina nie dołozyla połowy kosztów astarostwo połowę i jest chodnik .Wyktórzy ich opluwacie pomyscie chociaz przez chwile ile jest miejsc w powiecie zeby wybudowac chodnik i lepej zamilczcie .A maze napiszasz ze Bałdyga nie był kablowany przez Górniaka i jemu podobnych do roznych słuzbze by go załatwic to s ą metody dawnej SB.Moze napiszecie ze oni mają złe stosunki ze starosta Krzysztofem Smelą było to widac na sesji nadzwyczajnej w Konopiskach jak sie witaja i ze soba rozmawiają to o czyms swiadczy Bałdyga Żurek Dyner mają kontakty i mozecie ujadac i tak wam to chwały nie przynosi

  0
  0
 13. z hutek pisze:

  Jutro na bank będzie spotkanie w gazeciarni z samurajem Suzuki. Ludzie zaczynają gadać że jesteście “ciepli”, a po rynku trochę się ich kreci. Tak często te narady sztabu:) kampania w dupe, paparazzi musi dostać swoją dole, pewnie chce coraz wiecej. Kasa się chyba nie kończy, gminna krowę doiliscie 12 lat:)

  0
  0
  • Halina pisze:

   Można pisać, pisać i pisać, ale z chama nie zrobisz pana! Wydajecie krocie aby tylko zyskać gest poparcia u wyborców. Jestescie zajadłymi ujadaczami, tylko zniszczyć to co inni , poprzednicy zrobili. Otrzymaliście super drogę w hutkach razem z wybudowanym kanałem burzowym, podbudową z tłucznia z krawęźnikiem drogowym. Następny etap wg. poprzedników to miało być zakończenie budowy chodnika poprzez tylko założenie kostki, rabatki chodnikowej od strony posesji. Ale nieudacznik i broszka chcą ogłosić sukces wybudowania chodnika. Pierwszy etap budowy drogi wynosił około 2 milionów, a teraz za ok. pół miliona broszka i nieudacznik chcą pokazać i ogłosić sukces.Wg. nas sukces jest poprzedniej władzy i starostwa. Szczęście w tym, że nowy starosta widzi także gminę Konopiska i inwestycje na drogach powiatowych. Obiektywnie trzeba jemu i radnym powiatowym podziękować za kontunuację i wprowadzenie tego zadania do budżetu powiatu. Ci dwaj panowie nich ruszą doopska i zaczną solidnie pracować , a nie tylko ślizgać się po zadaniach przygotowanych przez poprzedników.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Halina, obudź się. Poprzednicy zadluzyli gminę nie myśląc a inwestując. Te drogi i chodniki to zrobiło za poprzedniej władzy starostwo, dzięki radnemu Dynerowi, który za tym lobbowal. Poprzednicy przyjęli drogę ze starostwa. Taka ich zasługa że przecieli wstęge. Ale jak się nic nie robi to efekty przyszły szybko- ludzie w wyborach pokazali im środkowy palec. Takich ludzi którzy w kiosku ustalają co dla nich najlepsze a nie dla gminy nam nie trzeba.

   0
   0
 14. Halina pisze:

  Za 600 dni nastąpi godzina prawdy i tałtajstwo broszki i neudacznika zostanie tylko zapamietane w straconych 4 latach tej kadencji. Czerwona kartka bedzie wam do twarzy!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hahahahahaha…bye bye suzuki:) niech lepiej uważa żeby mu nie uciekł stołek na którym siedzi.

   0
   0
  • jan pisze:

   Pomazańcu z hutek (od lenia) trzymaj się, jazda jaką uprawiasz bez trzymania skutkuje upadkiem! Jesteś już bardzo blisko celu. Hahahahaha…

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe.. Ja już leże i się śmieje. Z was i waszego nieudacznika:)

   0
   0
  • Gosia pisze:

   no i widzisz Halina, wg tego …z hutek “białe jest czarne”!bo jemu tak pasuje! Nie oczekuj prawdy od…

   0
   0
 15. Żur pisze:

  Len i broszka wydają pewnie grubą kasę na aktywnośc na tym forum. No cóż cudzymi się lepiej rządzi , stać na miód malinę , spotkania w ogrodach i popijawach. Piękną przyszłośc szykują suwerenowi !!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).