Konopiska zapraszają na wystawy psów

25 i 26 lipca na stadionie Orlik przy ul. Sportowej 60 w Konopiskach odbędą się trzy wystawy psów: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych z prawem nadawania CACIB, Klubowa Wystawa Chartów oraz II Krajowa Wystawa Psów Ras Japońskich. Organizatorem wystawy jest częstochowski oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Będzie to pierwsza międzynarodowa wystawa organizowana przez oddział z Częstochowy.

Stadion Orlik jest położony w pobliżu drogi krajowej nr 904, którą bezpośrednio można dojechać z Drogi Krajowej nr 1 od Kolonii Poczesnej, lub z Drogi Krajowej 46 od Blachowni.

Jednym z partonów honorowych jest Ambasada Japonii w Polsce, która objęła swoim patronatem II Krajową Wystawą Psów Ras Japońskich.

Bilet normalny 10 zł
Bilet ulgowy 5 zł
Parking 20 zł
Bilet rodzinny z parkingiem 35 zł

Wystawy rozpoczną się od godz. 10:00.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).