Staż w Urzędzie Gminy

Urząd Gminy Konopiska zaprasza osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie do składania ofert na odbycie stażu w Urzędzie na stanowiska: informatyk oraz technik prac biurowych.

Kandydat powinien wykazać się wysoką kulturą osobistą, dobrą znajomością obsługi programów MS Office, posiadać wykształcenie wyższe w jednym z kierunków: administracja, prawo, ekonomia,  rachunkowość,  informatyka.

Z uwagi na konieczność spełnienia wymogów projektu do odbycia stażu będą kierowane osoby bezrobotne w wieku 18-29 lat, w  szczególności długotrwale bezrobotne i osoby niepełnosprawne.

Staż będzie odbywał się od dnia 21.03.2016 r. do dnia 20.09.2016 r. Zgłoszenia przyjmowane będą w Kancelarii Urzędu do dnia 18.03.2016 r. (piątek do godziny 10.00).

Staż finansowany jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie w ramach środków Europejskiego Funduszu Europejskiego , projekt “Aktywizacja osób młodych bez pracy w Mieście Częstochowa i powiecie częstochowskim (II)”.

 

http://www.konopiska.pl/urzad/aktualnosci/Ogloszenie/idn:968Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).