Sprostowanie

Od rzecznika prasowego Urzędu Gminy Konopiska otrzymałem dziś sprostowanie. Treść, a właściwie kopię pisma publikuję poniżej.

sprostowanieKategorie:

13 odpowiedzi na “Sprostowanie”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Lepiej późno niż wcale. Panie rzeczniku, podanie suchego faktu że zapłacono mniej to za mało. Myślę że mieszkańcom należy się odrobina szacunku i mają prawo wiedzieć dlaczego podpisano taką umowę, oraz czy został sporządzony aneks do umowy
  na podstawie którego zapłacono wymienioną w sprostowaniu kwotę, który w przyszłości zabezpieczy gminę przed żądaniem zapłaty kwoty z umowy.

  0
  0
 2. daro pisze:

  Poprawki , sprostowania , pomyłki tym zajmuje się świta pana ..URKA. Pani skarbnik z sesji na sesję mąci w głowach radnym ze błąd pisarski albo się pomylił ktoś inny a nie ona , samodzielne stanowisko piastowane przez niekompetentnego autora umowy na7,7mln zł też do poprawki . Kuśmierska , o ta pani powinna dostać miotłę i szufelkę może tymi narzędziami zrobiłaby więcej.

  0
  0
 3. jarek pisze:

  radny Górniak dobrze mówi. Potrzeba zabezpieczen, ze tamta firma nie bedzie nas ciagac po sadach. Ta wladza za dwa lata odejdzie i co wtedy?

  0
  0
 4. Kamil pisze:

  no właśnie, co to za sprostowanie co niczego nie “prostuje”. Umowa jest umowa! Można tylko mieć nadzieję, że Firma uzna pomyłkę (czyją?) i nie będzie żądać wykonania umowy! Ale taki fakt nie powinien mieć miejsca! To jest niedbalstwo! Kto i czy poniesie karę?

  0
  0
 5. Dawidosu pisze:

  Rzecznik chyba nie potrafi czytac umow. Jaki urzad taki rzecznik

  0
  0
 6. Skrupulatny pisze:

  Tak słabego zarządu nasza gmina jeszcze nie miała.Naczelny coś belkocze, aby go zrozumieć potrzeba było utworzyć i zatrudnić rzecznika prasowego , aby bełkot wójta przetłumaczyć na język polski.Bagatela za ten wybryk włodarza płacą podatnicy .Prawdopodobnie jesteśmy jedyną gmina w kraju, gdzie wójt ma na etacie rzecznika.R ozboj w biały dzień. Jak można takiemu wojtowi pozwolić gminę pchać do przepaści?

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  Rzeczniku, może wreszcie uchylisz rąbka tajemnicy i dowiemy się skąd wzięła się kwota zamieszczona w sprostowaniu, czy został sporządzony aneks, lub inny dokument (porozumienie stron, lub ugoda) który w przyszłości zabezpieczy gminę przed
  żądaniem należności wynikających z zapisów umowy.

  0
  0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  To są czyste kpiny z mieszkańców. W odpowiedzi na wniosek złożony w dniu 18.07.2016r dzisiaj otrzymałem kopie faktur wystawionych przez Zespół Zarządców Nieruchomości Sp z o.o. w Warszawie w związku z umową zawartą w dniu 25.05.2015r. Po przeglądnięciu ich i zsumowaniu stwierdziłem że jest to kwota 8618,08zł a więc nie jest to kwota podana w sprostowaniu. Panie Rzecznik piszesz pan od rzeczy, czyli banialuki. Skąd pan wydumał te 6654,60 zł podane w tym niby sprostowaniu. I znów błędy, czy to jakaś choroba czy co?????
  Rzucacie się że źle o Was piszą, jak można pisać dobrze, skoro za co się nie weźmiecie to spartolone. Jak można Wam zaufać
  głosując uchwały na sesjach, kiedy popełniacie takie szkolne błędy. Być może, znów ktoś napisze, że Górniak czepia się byle czego, bo co tam to tylko niecałe dwa tys. różnicy. Rozumiem, można się pomylić, ale nie może to być regułą, tym bardziej
  w sprawie gdzie już popełniono błąd.

  0
  0
 9. Soltys pisze:

  Panie Radny Górniak!
  Wójt z panią skarbnik nie panują nad sytuacją finansów publicznych gminy! To co wyprawiają ,to wskazuje poziom rzetelności i odpowiedzialności za losy gminy. Powierzamy gminę takim ludziom, co za grosz nic nie mają wspólnego z dyscypliną i odpowiedzialnością. Do tego jeszcze każą niedorzecznikowi pisać bzdury, nie mające potwierdzenia w fakturach. W prywatnej firmie wszyscy tu wymienieni zostaliby wyrzuceni natychmiast z pracy. U nas w gminie takim nieudacznikom powierza się tak odpowiedzialne funkcje. Ktoś ma rację pisząc,ze wójt musi odejść natychmiast!!!

  0
  0
 10. Górniak Stanisław pisze:

  To nie jest jakaś konwersacja ,że za coś można przeprosić i dalej trwać w tym bałaganie. Chociaż nigdy nie słyszałem od pana słowa przepraszam , nie w stosunku do mnie ale w stosunku do mieszkańców.To są zobowiązania finansowe które trzeba realizować, gdzie obowiązują określone reguły. Panie wójcie żądamy wyjaśnień, kasa którą pan bierze zobowiązuje, bo to z naszych podatków. Niech pan uruchomi swoją papugę jak już tu ktoś nazwał nie do -rzecznika może wyjaśni.

  0
  0
  • Myśliciel pisze:

   Panie Górniak, ciekawe czy uda się dojść kiedy skarbnik wystąpiła do Firmy zarządzającej nieruchomościami o wystawienie czytanego na sesji oświadczenia? ha, ha, założę się że po tym jak Pan zauważył bezmyślne podpisy pod błędem w umowie, który mógł nas kosztować prawie 8 milionów! A radny którego słychać na sesji niech nie pieprzy głupot! Fakt jest fakt! umowa zeskanowana na bipie jak byk z błędem!

   0
   0
 11. Myśliciel pisze:

  a i jeszcze jedno. To nie Pan Radny Górniak ma obowiązek sprawdzać! od tego są urzędnicy, od tego są ci co podpisywali, ten kto przygotował taką umowę (może miał w tym interes?).
  Już tu pytali: jaką karę ponieśli winni? “odwracanie kota ogonem” nic nie da a jedynie ośmiesza tych co plotą takie “głupoty” na sesjach. Mówią mi że to podobno radny Skoczylas z Aleksandrii. No, to się nie dziwię.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).