Sesja Rady Gminy: Czy nauczyciele zarobią mniej?

We wtorek 16 sierpnia o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się XXIV sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni będą decydować o zmianach w regulaminie wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Konopiska. Sesja może być bardzo ciekawa.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Przyjęcie protokołu z XXIII sesji Rady Gminy.
3. Ustalenie porządku obrad.
4. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności w okresie między sesjami.
6. Interpelacje radnych.
7. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego “Konopiska-Piła”.
8. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego “Konopiska-Zachód”.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian do Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach, przedszkolach prowadzonych przez Gminę Konopiska.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2016 rok.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2016-2024.
12. Odpowiedzi na interpelacje.
13. Sprawy różne i zapytania.
14. Zakończenie obrad.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Sesja Rady Gminy: Czy nauczyciele zarobią mniej?”

 1. wybr pisze:

  zaczynaja ruszac nauczycieli?

  0
  0
 2. Filip pisze:

  Czas najwyższy!

  0
  0
 3. Dawidosu pisze:

  To będzie burza :)

  0
  0
 4. belfer pisze:

  Nie tak dawno zabrał każdemu po 500zł , a teraz chce jedynie wychowawcom klas podarować po 100z groszem . Pewnie liczy na 100% poparcia z ich strony NIEDOCZEKANIE

  0
  0
  • Polonista pisze:

   Dla siebie 200 000 złotych ,bo mu się ponoć nalezy bo wygrał wybory na wójta,a dla nauczcieli 50zlotych. To się nazywa równość wynagradzania z kasy gminnej.Nauczyciele uczą i odpowiadają za rozwój naszej młodzieży,a Żurek daje przykład jak ciągnąć kasę z gminy. Żenada,nie takiego wójta chcieliśmy! Mówimy dowidzenia temu człowiekowi niegodnemu posady wojta !

   0
   0
 5. Rodzic pisze:

  Dla nauczycieli za ich trud najpierw ich okradl z kasy- zabrał motywacyjne ok.600 złotych,a teraz rzucił ochłap – 50 złotych. Dla siebie nie ma hamulca ,za nic robienie 200 tysięcy złotych. To jest prawdziwy wójt ,który nie mając wstydu chciał jeszcze statuetkę od starosty. Wstyd i hańba.

  0
  0
 6. Młody Racjonalista pisze:

  Nauczyciele i tak zarabiają za dużo… nic nie robią nieroby, w domu często przed 14 i mają problemy ze spawdzeniem 12 prac uczniów na drugi dzień bo wiecznie przemęczeni. Ja sie pytam czym? Ludzie w biedronce na kasie albo na produkcji “popylają” całe życie i nie strajkują a tym wiecznie mało i mało ! WINCYJ WINCYJ. Do tego wolne we wszystkie święta i wakacje…. brak słów….

  0
  0
 7. Zgodny pisze:

  Dużo to zarabia wójt Żurek ,200 000zlotych dla wybrańca ludu za nic nie robienie. Nauczycieli zostaw w spokoju. Oni zasługują na lepsze traktowanie ze strony władzy i dobre wynagrodzenie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).