Posiedzenia komisji

Dużo pracy będą mieć w najbliższych dniach członkowie komisji sportu, samorządu, finansów i komisji rewizyjnej. Właśnie ukazał się plan posiedzeń owych komisji. Każdy może wziąć w nich udział!

10 sierpnia 2016 r. (środa) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych.

Tematem posiedzenia będzie:
Analiza finansowa GOPS Konopiska (zasiłki rzeczowe i finansowe, podopieczni, zatrudnienie, dożywianie-z podziałem na szkoły podstawowe, gimnazja, przedszkola publiczne i przedszkola niepubliczne).
Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
Sprawy różne.

Przewodnicząca Komisji Oświaty
Agnieszka Chmielewska

11 sierpnia 2016 r. (czwartek) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Samorządu Terytorialnego i Przestrzegania Prawa.

Tematem posiedzenia będzie:
Działalność Komisji do spraw Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za Pierwsze półrocze 2016 r.
Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji Samorządu
Andrzej Janik

12 sierpnia 2016 r. (piątek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Finansów, Gospodarki, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.

Tematem posiedzenia będzie:
Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji Finansów
Roman Skoczylas

16 sierpnia 2016 r. (wtorek) o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Rewizyjnej.

Tematem posiedzenia będzie:
Kontrola wykorzystania budżetu przez OSP za I półrocze 2016 r.
Kontrola wykorzystania dotacji przez Kluby sportowe i stowarzyszenia za I półrocze 2016 r.
Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Marcin PoleszczukKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).