Nowy urzędnik zatrudniony w GCKiR

Urząd Gminy Konopiska poinformował o zatrudnieniu kolejnego urzędnika. Tym razem nową osobę do pracy znalazło Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach. Nowym specjalistą ds. kadr i płac została Pani Elżbieta Szymanek, która najlepiej poradziła sobie z testem oraz rozmową kwalifikacyjną.

Pani Elżbiecie gratulujemy!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Nowy urzędnik zatrudniony w GCKiR”

 1. talar pisze:

  poprosimy zdjecie tej pani

  0
  0
 2. Jasiu pisze:

  Brawo dla wójta!!!!
  Nareszcie nasz wójt zaczyna odważnie realizować wyborcze obietnicę.Postanowił pokazać jaką będzie gmina pod jego rządami.
  1.zatrudnienie. Zatrudnia się osoby tzw. B MW/bierne,mierne ale wierne/Jest już tego pokłosie, zatrudniając krawcową do promocji gminy ,sami widzicie jakie są tego efekty?Dno.Obecnie aby dostać się do pracy w gminie wystarczy tylko mieć średnie wykształcenie.Za starej władzy poprzeczka zaczynała się od wyższego wykształcenia.Ostatni konkurs to pokazał.No ,ale jak się dało Panie wójcie obietnice wyborcze ,to mamy co mamy.Brawo wójcie ,alleluja i do przodu.Z rozliczeń wniosków unijnych po starej władzy skapneło panu ponad 7 milionów zlotych.No to hulaj dusza ,piekła nie ma,na lewo na prawo przejada się pieniadze,zamiast przeznaczyć na inwestycje poprawiające byt naszym mieszkańcom.Ależ po co,lud musi czuć dyscyplinę,a sam wójt opływa w luksusach przy pensji ok.12000,00 zlotych miesięcznie.Pytam się radnych ,co takiego zrobił ten gościu,aby mu dać pensję prezydenta dużego miasta np.Krakowa ? Panowie radni to jest draństwo i lekceważenie podatników tej gminy!Ta gmina jeszcze 2014 roku była 5 samorządem w Polsce. Obecnie totalne zero.Jak powiedziała pani v-ce wójt ,gminą zarządza specjalista o wysokich kwalifikacjach, Pytam się jakich ? Rządy tego gościa doprowadzą nas do ruiny!

  0
  0
 3. Roman pisze:

  Wg wójta bieda aż piszczy w gminie ,a tu zatrudnia się nowego pracownika.Czy PAN naprawdę che te gminę puścić z torbami?

  0
  0
 4. Konopiszczanin pisze:

  Dla wójta żyć nie umierać,12000 złotych co miesiąc za nic nie robienie.Eldorado !!! A lud wg.przysłowia ,,jak sobie pościelił tak ma,,.

  0
  0
 5. Janusz pisze:

  Panie wójcie !
  Opłaty nam PAN podnosi za śmieci, niby że,brak kasy.Nowych pracowników PAN zatrudnia. Imprezy huczne pan organizuje,jak długo jeszcze chce pan nas doic z kasy ?Myśmy Panu zaufali i co ? Lepiej będzie dla nas , jak pan odejdzie, zawiódł NAS PAN!!!!!!

  0
  0
 6. Darek pisze:

  Za kampanię wyborczą i wygraną wójta płacą nie kto inni,tylko my podatnicy! Wójt ,aby spłacić zobowiązania wobec tych,co mu pomagali ,zatrudnia ich na etaty w gminie.Nie mialbym nic ,gdyby zatrudniał w swojej firmie. Ale to wszystko dzieje się za nasze podatki ,które zamiast iść na drogi,szkoły lekką ręką wójta wydawane są na zasłużonych dla wojta.Zatrudnianie kolesiostwa,huczne popijawy mocno uszczplaja kasę gminy.Ale cóż,takich mamy radnych ,którzy pozwalają wojtowi zachowywać się jak na prywatnym folwarku.

  0
  0
 7. Gimbus pisze:

  Panie Kaligula!
  Dlaczego PAN za nasze podatki spełnia swoje zachcianki ,przyjmując osoby do gminy w ramach zobowiązań wyborczych? My panu już dziękujemy i niech pan korzysta z emerytury ,nie zatruwajac nam życia. Mieszkańcy

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).