SZCZERBAK Piotr
2.73
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 55
SZCZERBAK Piotr
radny gminy Konopiska
Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

6 odpowiedzi na “SZCZERBAK Piotr”

 1. Karol pisze:

  szkoda, że nie ma zera! ten pan zasługuje

  13
  29
 2. Mieszkaniec pisze:

  Panie Redakcja proszę wprowadzić skalę “zero”!!

  16
  27
 3. Zero pisze:

  Temu radnemu śmiało można na stałe przypisać zero! Bidula zapomniał po co go wyborcy wybrali! Na pewno nie nie po to aby dbać o rodzinkę zatrudniona w gminie. Gdzie jest plan zagospodarowania Konopisk przy drodze ul. Opolskiej od krzyża w kierunku Kopalni!!!!!!

  18
  31
 4. Kamila pisze:

  5 za Mikołaja :)

  34
  4
 5. Sąsiadka pisze:

  i to zero znowu wybraliście!?

  12
  20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).