KOŁODZIEJCZYK Robert
4.28
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 60
KOŁODZIEJCZYK Robert
radny gminy Konopiska

Radny  Gminy Konopiska od 2006 r.

Wiceprzewodniczący Rady w latach 2010-2018.

Przedstawiciel Gminy Konopiska w Radzie Programowej  LGD Bractwo Kuźnic. Przedsiębiorca.

Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

12 odpowiedzi na “KOŁODZIEJCZYK Robert”

 1. ech pisze:

  Najlepszemu Radnemu polecam spacer ulicą Lipowa od Częstochowskiej w stronę Urzedu Gminy i odpowiedź dlaczego na wysokości cukierni Marysieńka brakuje kilku metrów chodnika. Idących do przychodni z wózkami dziecięcymi zmusza to do niebezpiecznego wyjścia na wąską jezdnię. Niedoróbki nie poprawiono także przy okazji budowy wielkiego parkingu przy kościele.Czyżby radny przez dziesięć lat do siedziby Rady Gminy jeździł wyłącznie samochodem i nie zauważył tego brakoróbstwa i utrudnienia dla pieszych ? Ja daję Radnemu za minione dziesięć lat “jedynkę” a na resztę kadencji wszystko w jego rękach.

  A swoja drogą dobrze byłoby gdyby częściej rozdający “lajki i dyslajki” podawali jakieś uzasadnienie tych ocen.

  20
  4
  • Mpzp pisze:

   Góry dla Deweloperów Mpzp Konopiska Wschód -Wstyd!!!!!

   12
   0
  • Konopiska Wschód pisze:

   Chroń Boże przed takimi ludźmi.Przegłosował Getto na korzyść deweloerów w MPZP Konopiska Wschód nie mówiąc o korzyściach dla jednostek w MPZP Konopiska Piła .Jedna osoba w tym planie dostała pozwolenie na przekształcenie działek rolnych na budowlane.Zwykli podatnicy nie mieli takiego szczęścia.Oby ten Pan nigdy nie został Wójtem

   10
   0
 2. Stefan pisze:

  Ech, pelna zgoda. Tam nawet samochodem bylo ciezko przejechac. Moim zdaniem zdecydowany brak inicjatywy przez wszystkie te kadencje, ale plebiscyt wygrany. To co sie wyprawia poznym wieczorem i noca w centrum ( np na przedszkolu) to sodoma, ale problemu od lat nikt nie widzi.

  20
  4
 3. z hutek pisze:

  Wiceprzewodniczący czyta wytyczne od poprzedniego wójta?

  25
  5
 4. Robert pisze:

  Gadać każdy umie dajcie pomysł ci co krytykują a nie wypisywać głupoty jak ci z PO

  6
  25
 5. Wyborcy z Altanki pisze:

  WW nastepnych wyborach Robuś bieremy 50 zeta od łba za głos. Za mniej nie przychodz a jak nie masz to dozbieraj.

  55
  4
 6. jo pisze:

  Nieuczciwy człowiek, ten kto go zna ten wie o co chodzi. Szkoda, że mieszkańcy patrzą na niego przy głosowaniu jak na kumpla, a nie kierują swojego wyboru na uczciwych kandydatów. Pozdrawiam.

  45
  11
 7. Ja pisze:

  Robert leniu weź się do roboty. Tyle lat siedzisz w radzie i nic. Ty się znasz w ogóle na czymś czy tylko na robieniu przelewów gęsi?

  26
  4
 8. Sprzątam sklepy pisze:

  I kolejny wpis skasowany. Robercik przyleciał do Gąsiora i “skasuj ten wpis bo podobno bałagan mam w sklepie”. Ehh krytykę na klatkę a nie płacze i lamenty. A jakie masz zdanie na temat GTV bo chyba poglądy ci sie zmieniły?

  14
  5
 9. Bukowa pisze:

  Dziękujemy Super radnemu za przegłosowanie Mpzp Konopiska Wschód. ,” Wspaniałe” że Deweloperska ma takie góry.Nie ma to jak tworzenie betonowego GETTA.
  “BRAWO????”

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).