3.04
Liczba głosów oddanych w tym tygodniu: 49
KSIĄŻEK Karolina
radna gminy Konopiska
Oceń tego radnego:
1
2
3
4
5

Oceny Radnych - Zestawienie

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Jedna odpowiedź do “KSIĄŻEK Karolina”

  1. Biegły pisze:

    Skoro mieszkańcy z Górniaka zrezygnowali – Stasiu chyba 4 byłeś z tego co pamięam – to znalazłą się kolejna twarz opozycji. Sądząc po ostatnich kadencjach za 4 lata ta pani będzie czwarta w swoim kręgu. Buahahaha.

    7
    61

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaBlachownia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).