Mezo wystąpi w Konopiskach

Wiedzieliście, że jutro do Konopisk przyjedzie Mezo? Ja też nie. Bez promocji, po cichu organizowana jest tegoroczna Sobótka. Na terenie przy zalewie Pająk już w sobotę 24 czerwca o godz. 21:30 wystąpi MEZO.

Sobótka zacznie się o godz. 16:00 występami uczniów z gminy Konopiska. O 20:30 wystąpi zespół Vespa, a godzinę później Mezo.

Impreza zakończy się przed północą pokazem sztucznych ogni i zabawą taneczną.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Kategorie:

21 odpowiedzi na “Mezo wystąpi w Konopiskach”

 1. Paweł Nowak pisze:

  to jakaś prywatna impreza, że nie ma żadnych plakatów?

  0
  0
 2. Misiek 2151 pisze:

  Zamiast spojrzeć na tablicę ogłoszeń to lepiej pisać że nie ma promocji.

  0
  0
 3. Parafianin pisze:

  W takich małych Walaszczykach plakat na obydwóch tablicach ogłoszeniowych, więc ciężko nie zauważyć… Wystarczy zwracać uwagę.

  0
  0
 4. Tutejszy pisze:

  Wójt to tylko obciach dla gminy . Taka impreza kulturalna jak Sobótka zostało z niej tylko nazwa. Gmina Poraj ma czym się poszczycić , pokazać jak się rozwija , jakie super imprezy organizuje. A u nas pożal się Panie Boże! Krótko mówiąc jaki wójt takie imprezy i klimaty, tylko nażreć się za nasze podatki i najwyższa pensję 200 tysiakow kasować za prozniarstwo i sianie popeliny!

  0
  0
  • matfuhercker pisze:

   Peeewnie a później płaczcie ze wójt rozrzuca pieniądze a gmina jest zadłużona. Jak by byli lepsi to artyści to byście mówili że gmina zadłużona a wójt wyrzuca pieniądze. Polakowi nigdy nie dogodzisz. Wszędzie cebulostwo i januszostwo ludzie ogarnijcie sie…

   0
   0
  • wyborca pisze:

   Zgadzam sie, że wójt niepotrzebnie rozrzuca kasę, zatrudniając bez zasadności przydupasów!

   0
   0
 5. meloman pisze:

  Z kampanii przypominam sobie jak obecny wójt namawiając za swoją kandydaturą wmawiał , ze do Konopisk będą zapraszani najlepsi z najlepszych artystów! I co? Ten człowiek posuwa tylko same bzdety, warte funta kłaków. Dobrze, że niedługo ta kadencja kończy się !

  0
  0
  • matfuhercker pisze:

   Peeewnie a później płaczcie ze wójt rozrzuca pieniądze a gmina jest zadłużona. Jak by byli lepsi to artyści to byście mówili że gmina zadłużona a wójt wyrzuca pieniądze. Polakowi nigdy nie dogodzisz. nie pozdrawiam elo

   0
   0
 6. jan pisze:

  Chwalicie Poraj a tam długu co nie miara brak absolutorium dla wójta i wnioski RIO które doprowadzą chyba do wszczęcia procedury naprawczej chwale naszego wójta za oszczednosc a srodki niech przeznacza na inwestycje lub współinwestycje z Starostwem.

  0
  0
 7. Swojak pisze:

  Nieudacznik ma się czym rozbijać, bo przejął od poprzedniego wójta ponad 5 mln zlotych gotówki! A więc zatrudnia swoich przydupasow i ich rodziny, aby go popierali w głosowaniach! W gminie nic ciekawego nie ma, tylko bez głowy wydatki na hulanki i imprezki, a dla nieudacznika musi się znaleźć ponad 200 tysiakow za to że mamy prozniaka, lejwode! Mało kto chce odwiedzać Konopiska, marazm i nic poza tym! Promocja wójta beznadziejna!

  0
  0
 8. Jerzy Żurek pisze:

  Było Zajebiście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 9. Jerzy Żurek pisze:

  MEZO KRÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

  0
  0
 10. Mateusz Czerwik pisze:

  CZeśC jeszy !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).