GCKiR przy budżecie 1,3 mln zł otrzymało grant na 8000 zł!

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach, do swojego rocznego budżetu w wysokości 1 297 950 zł, dorzuci kolejne 8000 zł. Może to jest kropla w całym budżecie GCKiR, ale trzeba się cieszyć z otrzymanych środków. GCKiR otrzyma grant na zadanie pn. Kulturalnie niehermetyczni. Budowa lokalnej platformy kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017.

Jak czytamy na stronie urzędu, program skierowany jest do domów kultury, które gotowe są prowadzić nowatorskie działania animacyjne projektowane w oparciu o wcześniej przeprowadzoną diagnozę społeczności lokalnej. Głównym celem projektu jest nawiązywanie stałych relacji z mieszkańcami gminy Konopiska, odkrywanie nowych talentów i wzmacnianie potencjału społecznego na rzecz wspólnego działania, jak również rozbudzenie potrzeby uczestnictwa i współtworzenia kultury.

Dzięki otrzymanym środkom finansowym od lipca do listopada 2017 r. zrealizowanych zostanie nawet 7 inicjatyw kulturalnych ZAPROPONOWANYCH PRZEZ MIESZKAŃCÓW, które uzyskają w drodze eliminacji najwyższą ocenę spośród wszystkich złożonych.

Jeżeli macie jakiś pomysł na co wydać te środki, weźcie udział w debacie przygotowanej przez GCKiR, która odbędzie się w środę 5 kwietnia w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach o godz. 16:30.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

15 odpowiedzi na “GCKiR przy budżecie 1,3 mln zł otrzymało grant na 8000 zł!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  ale sukces wielkie brawa!

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Każdy grosz dla gminy wydany NIE z podatków to sukces. Nie zawsze muszą być miliony. Dobre i to.

   0
   0
 2. Izolbu pisze:

  to najwiekszy sukces tej kadencji! !

  0
  0
 3. z hutek pisze:

  Największym sukcesem poprzedniej było wybudowanie wybiegu dla psów na pajaku za flgrube miliony:)

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   z hutek, stało się i nie ma co narzekać. Należy spojrzeć z innej strony, jak to wykorzystać aby przynosiło wymierne korzyści. Aby stadion przynosił korzyści musi być zaplecze żeby mogły z zewnątrz drużyny trenować.

   0
   0
 4. Service pisze:

  Panie Stanisławie !
  Po co drużyny z zewnątrz ?
  Proszę przyjechać popołudniem albo w sobotę rano sprawdzić czy ktoś da radę tam trenować.
  Zobaczy Pan wtedy ile dzieci trenuje tam na obiektach i wtedy Pan się wypowie. Po co dawać innym takie warunki, skoro można je dobrze wykorzystać i zainwestować w młodzież.
  Owszem przydała by się baza noclegowa, która idealnie wpisała by się w teren obiektu, ale to tego trzeba również pomyśleć o rozbudowaniu infrastruktury ( Szatnie, boiska).
  I wtedy można by było pomyśleć i zaprosić drużyny z zewnątrz na małe zgrupowania jak to mają w zwyczaju niektóre drużyny nie tylko piłkarskie.

  Jak Pan ma ochotę porozmawiać to mogę odezwać się prywatnie.
  Pozdrawiam

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Dobrze jest czasem podyskutować o przyszłości, zawsze co dwie głowy to nie jedna. Ja miałem na myśli zarabianie na obiektach które już mamy, konkretnie na stadionie. Była by to super promocja gminy z możliwością pozyskiwania dodatkowych środków.

   0
   0
 5. Brygida pisze:

  no widzisz service, kiedy z hutek pisze, zupełnie co innego! Znowu kłamie? pewnie tak. Pamiętam jak działacze LOT-u wszędzie na zebraniach, przy każdej okazji wołali o budowę stadionu. Jeśli jest tak jak piszesz, nie znaczy, że nie można jeszcze poza treningami wykorzystać komercyjnie, choćby na wystawy psów, kotów, kwiatów, itp. No właśnie! wystawy, targi kwiatów! Częstochowa organizuje to i my byśmy mogli?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja piszę tak jak Wy. Macie lustrzane odbicie. Nie podoba się to sami zakończcie :) a zapomniałem, jest taki jeden który po odjeciu mordy od koryta chce za wszelką cenę wrócić do niego. Cóż. Taki z niego już chciwy człek.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   O ile wiem od chłopaków grających w locie w tamtych czasach oni chcieli stadion, ale bez bieżni( która od początku jest nieużywana), tak aby kibice byli blisko boiska. Ktoś zbudował bieżnie a za tą kasę można było zadaszyc trybuny przed wiatrem, strzelić Jupitery. No cóż stało się.

   0
   0
 6. Brygida pisze:

  no i co by nie pisał nie dogodzi, bo on wie swoje. Dobre wie, ale kazali to pisze kłamstwa.
  I dobrze! pisz, pisz, nabijaj kasę właścicielowi strony.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A piszę, klikam a kto płaci? Od ilości wejść zalezne- będę klikal co 10 sekund. W końcu ten sponsor zbankrutuje. A ty Brygida skąd wiesz jak nabija kasę gasiorkowi?

   0
   0
 7. Brygida pisze:

  nie wiem tumanie jak Panu Gąsiorskiemu, bo nie znam gościa. Ale najpewniej tak to działa jak na youtube, od ilości kliknięć. Jak to działa dalej nie wiem, nie znam się na informatyce, ale ty z hutek wiesz wszystko i to najlepiej! powinieneś więc i to wiedzieć i nie zadawać głupich pytań.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   To jak tumanie nie wiesz to nie pisz. Jeszcze nie widziałem żeby za ilość.klikniec w taką stronę jak ta ktoś płacił, bo niby kto? Chyba wasz Pan? Nie porównuj tej strony do YouTube. Tam są reklamy itp itd. Cały czas czekam na info- stronę prowadzi redaktor za darmo czy jest ktoś kto sponsoruje teksty krytykujące każdy ruch rządzących?

   0
   0
 8. z hutek pisze:

  Pobudka śpiochy!!! Wstawaj agencie 007 i do kiosku marsz:) ja już nie śpię od godziny. Okna się same nie zrobi, trzeba do roboty iść!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).