GCKiR ma pięć lat!

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach obchodzi swoje piąte urodziny. W samym tylko 2016 roku na działalność GCKiR gmina przeznaczy co najmniej 1 273 400 zł. Jeżeli weźmiemy pod uwagę poprzednie lata, przez cały okres swojej działalności, GCKiR kosztowało gminę grubo ponad 5 mln zł. Te pieniądze z pewnością były wydane na imprezy organizowane przez GCKiR. Jednak czy wszystkie wydatki były przeprowadzone tak, jak tego oczekiwaliśmy? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach ma bardzo silne podstawy. Pierwszą instytucją kulturalną w gminie był GOK. Później zmieniono nazwę na GOKiS, a następnie GZOKSTiP. Dziś mamy Gminne Centrum Kultury i Rekreacji. A co będzie jutro? Być może Wójt Żurek wpadnie na jakiś dziwny pomysł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “GCKiR ma pięć lat!”

 1. Stefan pisze:

  “Tak jak tego oczekiwalismy” – nie jestes mieszkancem gminy wiec czego Pan Panie Gasiorski oczekiwal? Moze aby cos napisac rzetelnie dopisze Pan na co poszly te pieniadze i jakie rzeczy zostaly zrealizowane? Czysta propaganda- wszystko zle, konkretow brak.

  0
  0
 2. Naczelnik pisze:

  A od czego ma wójt rzecznika? Chyba nie tylko od płacenia co miesiąc grubej kasy za bycie na liście płac!!!!! Panowie obudźcie się i zacznijcie coś robić , jeden ma 200 tys. a drugi pewnie też niezlą kasę wyciąga co miesiąc z gminy! To się nazywa dobrze się ustawić a lud za to wszystko zapłaci !

  0
  0
 3. Romek pisze:

  Wszyscy wiemy co robi ,,historyk,, . Lepiej będzie jak zajmie się gotowaniem obiadów i da wykazać się pani z rekszowic?

  0
  0
 4. Stefan pisze:

  Ehh… Caly czas nic nowego. Panowie postarajcie sie bo brat patrzy!

  0
  0
 5. Gregor pisze:

  A burek spuszczony z łańcucha poszczekac sobie musi !

  0
  0
 6. Kamil pisze:

  To sto lat dla nich! Nie mogę chyba napisać pochwał, że dobrze działacie i że tak trzymać, bo Was jeszcze wójt pozwalnia! Ale gratulacje na pierwszy mały jubileusz przyjmijcie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).