Formacja Nieżywych Schabuff gwiazdą Dni Konopisk 2017

Gwiazdą tegorocznych Dni Konopisk będzie zespół Formacja Nieżywych Schabuff. Dni Konopisk 2017 odbędą się w dniach 20-21 maja 2017 r. na płycie stadionu LOT Konopiska.

Więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższych tygodniach.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Kategorie:

36 odpowiedzi na “Formacja Nieżywych Schabuff gwiazdą Dni Konopisk 2017”

 1. Tiks24 pisze:

  No i fajnie. Brawo GCKIR i UG.

  0
  0
 2. rychu pisze:

  bida , aż PiSczy z tym zespołem , kto ich w ogóle słucha – trzeba było zaprosić jakiś zespół Disco Polo. A nie zespół jednej piosenki – ŻENADA.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jak PiS to pretensje do redaktora:) on chyba lubi dobra zmianę. Enej był rok temu to zwolennikom herszta Kopalni było źle, są schaby też źle. Wam nic nie będzie pasowało.

   0
   0
  • Konopiszczanin pisze:

   Jak temu z hutek prostuje się mózg to wina byłego wójta! Cz wy potraficie coś zrobić ? Wynika z tego że NIE! Wasze ptasie móżdżki nawet nie potrafią tej gminie zaproponować coś , z którego mogliby normalnie korzystać mieszkańcy! Jak ktoś już wcześniej napisał jesteście tak słabi ,że nie można na was na cokolwiek liczyć! Jesteście do natychmiastowej dymisji!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Normalni mieszkańcy mogą, zwolennicy byłego wójta chyba mają problem skorzystać. Enej- źle, koncert orkiestry z gwiazdą – źle, imprezy dla dzieci na hali – źle. Najlepiej było przez 12 lat odstawiac popeline na festynach, zaprosić przez tyle lat tylko 2 znaczące gwiazdy. Przecież kasę potrzebował poprzednik na bankiety z kolesiami na sali a ludzie dostali to co darmowe albo lipne. Poczekamy i zobaczymy ile będzie ludzi. Na eneju było tyle, że wasz Pan przez 5 lat nie uzbieral łącznie.

   0
   1
 3. Konopiszczanin pisze:

  Z hutek tobie mózg to już spłynął do gaci! Piszesz brednie i chcesz aby ludzie przez twoje kłamstwa uwierzyli ! Poprzednicy robili wiele imprez dla mieszkańców. Nie dzielili ludzi płotem, jak wy na koncercie noworocznym!!!! Enej był i dobrze, ale zachowanie władzy było pod psem! Poprzednik wybudował piękna halę i inne obiekty dla mieszkańców Konopisk! Jest tam miejsce dla wszystkich, dla sportu i kultury! Wy wszystko chcecie zawlaszczyc i zniszczyć! To jest przewodnia myśl Zurka , broszki i milicjantów!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Piszesz głupoty. Co festyn to samo przez 12 lat i tylko Rodowicz i Krawczyk to była atrakcja. Reszta to totalne badziewie. Ty uważasz poprzednika za świętego i wielkiego gospodarza a ja nie!!! Mam do tego prawo:) płotem to byli ludzie oddzielni 12 lat. Poprzednik właśnie ze strażakami i milicjanatmi, oraz reszta gości co festyn gościł się na sali za nasze pieniądze. Tak się gościł że mu koryto mieszkańcy zabrali. Poza tym koncert noworoczny organizowała orkiestra więc jak plujesz to wal w odpowiednich ludzi!!! Miał

   0
   0
  • pniok pisze:

   Kłamiesz ty zhutek az ci czapke podnosi. czytam twoje wypociny i mam wrazenie jak bym Zurka czytał. Buta, nienawiśc i chamstwo to twoje atuty na tym forum. Widac kto pisze ci teksty. Pycha i chamstwo już was zgubiła. Ludzie dużo mówią jak zachowuje się wójt do petentów i pracowników. Chcecie być Pany , to już wam się udało. Koniec waszych chamskich czynow za 600dni skończy się……………………..

   0
   0
  • z hutek pisze:

   W czym kłamie? Imprezki ludzie widzieli, ślepi nie byli. Koncert organizowała orkiestra. Gdzie w prawdzie która napisałem jest chamstwo? Trzeba było dbać o mieszkańców a nie własne koryto. W ostatniej kadencji władza była tak pazerna że podnieśli Wójtowi zarobki o 30 000. A i najlepsze, za publiczne pieniądze zrobili książeczkę o gminie i ten folder wyborczy roznosila kandydatka.

   0
   0
  • Typ pisze:

   Kandydatka roznosiła Folder, który pokazywał osiągnięcia gminy za pozyskane srodki unijne. W ramach projektów unijnych jest wręcz obowiązek wydawać informacje o pozyskanych srodkach .Ty hutek wypisujesz bzdury, prawda sama się obronła.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ooo widzisz. Roznosila folder prowadząc kampanie! Moim zdaniem to na pewno niemoralne, może nawet przestępstwo. Czyli przed kolejnymi wyborami żurek może sobie za nasz kasę drukować folder o inwestycjach unijnych i roznosic? Bzdury piszesz. To była typowa kampania. Folder mogli rozdać po wyborach. Mogli rok przed. Oni robili to w trakcie. I co!? Pokaralo.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Poza tym inwestycje w gminie z UE były przez 12 lat. Wcześniej nie odwiedził mnie wójt ani jego zastępca w domu z żadną książeczka, nie dostałem pocztą żadnych informacji. No jak to!? Nie pograzajcie siebie i Pani Magdy która cenie, ale podszepty waszego Pana doprowadziły do tego co się stało.

   0
   0
  • Statystyk pisze:

   Z hutek zła informacje dostałeś od Zurka ! Każdy projekt kończył się i kończy wydaniem informacji o środkach pozyskanych dla gminy ! Powiedz panu swojemu ,żeby przestał ci fałszywe dane przekazywać i ośmieszyć w oczach mieszkańców!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   To czemu Poprzedni wójt i zastępca takich informacji za każdym razem nie przynosili mi do domu?! Nalegam aby teraz rzucił fuche w Marszałkowskim i osobiście przyniósł mi wszystkie informacje. Nagle w kampanii wzięli książeczkę za nie swoją kasę i chodzili po koledzie!

   0
   0
  • Statystyk pisze:

   Żurek najpierw musi kasę z unii pozyskać! Jak do tej pory widać , to jedynie korzysta z przygotowanych przez poprzednika wniosków do unii! Teraz z tej puli chce wykonać modernizację gimnazjum w Konopiskach! Zero własnej inicjatywy! Przepraszam ,jego inicjatywa to wiaty przystankowe, imprezki za nasza kasę ,,miód malina,,.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Statystyk, poprzednik po sobie zostawił akta w IPN, wstyd na całą Polskę i 16 mln długu:) projekty unijne i jego wnioski to Wam się przyśnily.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Tak się też zastanawiam. Może CBA powinno sprawdzić jak są w Marszałkowskim rozpatrywane wnioski z naszej gminy, kto to robi? Sprawdzić podstawy merytoryczne podejmowanych decyzji? Myślicie że to dobry pomysł? Chyba warto wszystko sprawdzić skoro macie wątpliwości?

   0
   0
  • As pisze:

   Obecny już pokazał , że nic nie potrafi, nawet 30 tys złotych na strategię gminy przerznał.! Cieniarz całą gębą, prostego wniosku unijnego nie potrafil ugrać ! Ale 200 tys złotych z naszych podatków kasuje! Tak się zarabia na gminnej posadzie , nic nie robiąc!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A to już w Marszałkowskim sprawdza odpowiednie służby jak jest z wnioskami, czy wszystko odbyło się prawidłowo. Trzymajcie się mocno:) Dobra zmiana która w Polsce się dzieje będzie wszystko weryfikować. Nie dodałes z szablonu o 600 dniach.

   0
   0
 4. wazniak pisze:

  Ten z hutek znów otrzymał instrukcje od i pana i chce wybielic astronomiczna kasę jaką pobiera wójt z naszych podatków. Było mu mało i chce sie nachapac od zaraz . Gmine traktują jako dojną krowę. Poprzednik do swojego wynagrodzenia dochodził latami zaczynając od małych pieniedzy. Obecni zaraz zrobili skok na kasę i ile się da przytulili kasy, przy okazji potworzyli fikcyjne posady do byłych kandydatów na wojta z ostatnich wyborów. Tak sie marnuje nasze podatki dla utrwalania władzy przez Zurka. Takiego fatalnego zarządzania gminą jeszcze nie było. Niedługo otrzymacie zapłatę za te niszczenie gminy!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poprzedni wójt nie zasłużył na taką kasę. Zadluzyl gminę na 16 mln a jego pensja rosła. Brawo. Jak się ma.dlugi to się oszczędza. Obecny czerpie profity z pensji która ustalił mu poprzednik. Jego czas minął a wasze bzdury mu nie pomogą!!!

   0
   0
  • Adas pisze:

   Tak nieudacznik pobiera taką kasę za nic , nic nie robi ! Poprzednik do gminy ściągnął ponad 100 mln złotych. Porównując jego wynagrodzenie do pozyskanej kasy unijnej – był dobrym menadżerem gminy i zasłużył na dobrą
   pensję! Obecny za wiaty przystankowe kasuje z pieniądze pochodzące z naszych podatków w postaci niebotycznej kasy – ,200 tys złotych. To jest najwyższy szczyt draństwa i czyszczenia Gminnej kasy! Ty z hutek jesteś specjalistą od manipulacji ! Tak uczono tych co w mundurkach chodzili!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Bredzisz Adaś. Poprzednik nie zasłużył nawet na 2 złote podwyżki. Ściągnal kasę ale wszystko zrobił na kredyt. Bezmyślnie zadluzyl gminę na 16 mln a w ostatnich przedwyborczych latach jakoś już nie było z czego inwestować! Jak mógł otrzymywać pensje na poziomie prezydentów dużych miast, gdy nie ściągnął do Konopisk żadnych inwestycji! Żadnej firmy!!! Zero! Taki gospodarz a nic nie zrobil żeby ludziom dać pracę na miejscu!

   0
   0
  • Konkret pisze:

   Bredzisz ty z hutek, wiaty przystankowe 200 tys złotych, na to tylko stac wójta!
   Kłamstwa i mydlenie oczu to cały arsenał możliwośći twego pana! Gminę do upadku prowadzicie dalej zadluzajac! Na twoim panu już dużo wcześniej poznali się ludzie gdzie pracował i nigdy nie zagrzał miejsca na dluzej! Takich ludzi nam nie potrzeba!!!!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nie mam Pana a pracodawcę. Prowadzi biznes, papy ma w ciul i na pewno nie zdawałby się z byłymi TW. Po drugie brakuje wam argumentów czy Pan nie wysłał szablonu odpowiedzi? Za rządów poprzedniego wójta żadna firma nie zainwestowała w Konopiskach! Taki był gospodarz. Ale.gmine na 16 mln zadluzyl razem ze swoimi radnymi

   0
   0
  • Anka pisze:

   Z hutek nie dostałeś na czas dalszych wytycznych od pana i bredzisz jakby ci mózg zlasowalo! Twoje argumenty to nic innego jak worek kapusty! Myślałam ,że twoje IO jest wyższe, tylko się ośmieszasz i osmieszasz swojego idola – wójta słynnego z super kasy za 200 tys.i nicnie robienia tylko plaża! Gmina za tego wójta staje się nedznym zakątkiem kraju! Taki los zgotował nam geniusz od 200 tys kasy za obijanie i nic nie robienie!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Anka, piszesz to samo co twój poprzednik, bo pewnie pisze jedna osoba:) Denni jesteście. Podsumowuje wam: poprzednia władza to 16 mln długu, zero firm inwestujących i uczty na hali dla wybrańców w trakcie festynów!! Oj działo się!! :)

   0
   0
  • Pegi pisze:

   Czyżby brak dalszych instrukcji do osmieszania sie waszymi wypowiedziami! Za mało płaci ? A może pan z 200 tys złotych nie ma czasu dla gminy ! Wyglada na to że nawet pracownicy nie chcą z nim pracować, odchodzą z goryczą i będą walczyć o swoje i chca przegonić lenia!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nie ośmieszaj się. Nikt nie odchodzi. Gmina kwitnie w oczach. Trzeba tylko te przebrzydle róże wyciąć jak się do Częstochowy jedzie

   0
   0
 5. Mieszkanka Częstochowskiej pisze:

  z hutek a co w zamian na tych rabatach. Teraz to przeszkadza a przecież za chodniki odpowiadał zastępca wójta J. Żurek.to był jeden z Jego sukcesów, jak pisał p. Górniak. Zrobił rabaty i zmniejszył chodniki.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe. Czyli wychodzi na to że wszystkie sukcesy czterech lat poprzedniego wójta to sukces Zurka. On robił wszystko wójt brał tylko wysoka pensje. Ale macie opinie. Wystarczy posadzić piękna zielona trawę

   0
   0
 6. Kropeczka pisze:

  Boże zmiłuj się nad tym idiotą z hutek! Jak takie coś ma czelność wypisywać takie brednie? chory psychicznie z nienawiści? czy zupełnie zaprzedał się diabłu? jak można takie bzdury wypisywać? Najprostszy robotnik zrozumie a ten niemota udaje, że nie!
  Poprzednik brał kredyty wyłącznie na DOFINANSOWANIA do unijnych pieniędzy! Już ci to pisali milion razy! Jakoś Regionalna Izba Obrachunkowa za każdym razem wydaje POZYTYWNĄ opinię o możliwości spłaty tych kredytów. Wziął kredytów (????nie!!! to głównie obligacje!!!) na 16 milionów jak piszesz, ale pozyskał dzięki temu ponad 104 MILIONY!!!!
  To do ciebie nie dociera???!! Już ci tu pisano: “pisz z sensem” jak już musisz kłapać gębą.
  Tak samo jak pisanie durne, że poprzedni wójt nic nie zrobił!! Kilkadziesiąt dróg po których jeździsz, chodniki po których i ty chodzisz, wszystkie szkoły wyremontowane, wszystkie OSP pomału, w każdej wsi świetlica, stadion, hala sportowa, oświetlenie, kanalizacja, wodociągi.!!
  Jak durnoto można napisać że NIC nie zrobił. Na Marsie żyjesz z nienawiści?! Słów brakuje do takiej gnidy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Można tak pisać bo ja piszę to co wy!:) to jest moja opinia i mam do niej prawo. Po drugie, pieniądze z UE ok, ale trzeba myśleć. Jakoś pod koniec kadencji jak gmina była zadluzona władza nie była taka aktywna.

   0
   0
 7. Mieszkanka Częstochowskiej pisze:

  Wystarczyło wybudować chodnik bez rabatek a nie teraz będziesz proponował sadzenie trawy(posiać) gospodarzu od siedmiu boleści. Sianie kosztuje, koszenie i sprzątanie też.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zbuduj sobie patelnie z samej kostki jak chcesz. Ty tam mieszkasz. Jakby każdy wynosił przed domem na chodniku to mu się nic nie stanie. Róże to poroniony pomysł.

   0
   0
 8. Pini pisze:

  Mogli zaprosić Nergala

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).