Dożynki Powiatowe Powiatu Częstochowskiego

26 sierpnia w Konopiskach odbędą się tegoroczne Dożynki Powiatowe Powiatu Częstochowskiego. Organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji, a gwiazdą tegorocznych dożynek będzie Grzegorz Poloczek.

Szczegóły imprezy znajdziecie na plakacie.Kategorie:

7 odpowiedzi na “Dożynki Powiatowe Powiatu Częstochowskiego”

 1. Wyborca pisze:

  wow ale atrakcje

  8
  1
 2. Kropeczka pisze:

  a gdzie się to wszystko odbywa? bo jak czytam “na plakacie” to ZBIÓRKA uczestników korowodu jest na stadionie, przemarsz do kościoła, a potem? powrót na stadion? czy na boisku LOT-u? Jakoś tak niezbyt precyzyjnie te “atrakcje” opisane?

  5
  4
  • Górniak Stanisław pisze:

   Brawo Kropeczka, po dacie zamieszczenia afiszu dożynkowego na oficjalnej stronie Gminy wynika że Twoja uwaga sprowokowała poprawkę dotyczącą miejsca dożynek.

   2
   0
 3. Ja pisze:

  I tak nikt nie przyjdzie

  6
  4
  • Jodła pisze:

   Taka jest mentalność mieszkańców Gminy Konopiska nie wiadomo czym im dogodzić mieszkam juz w tej Gminie 45lat i zawsze jest tak samo ludzie wolą siedzieć w domach i narzekać to już się nie zmieni.

   10
   4
 4. mieszkaniec pisze:

  Smęty i Smęty. Wolę w basenie posiedzieć lub przy grillu niż żałosnych kłamstw wysłuchiwać. Znów za nasze będą biesiadować.

  7
  7
 5. mieszkaniec pisze:

  Będzie występ jąkały,który chwalić się będzie, że kanalizacja poszła się rypać, oczyszczalnia ścieków też. Z kasy którą załatwił wojt Socha na usuwanie skutków powodzi, nieudacznik bedzie przypisywał sobie. Tak jak w telewizji ORION znów skłamie ,że 10 milionów załatwił dla gminy. Pod sceną zgromadzeni ludzie znowu go wygwiżdzą, jak zacznie o inwestycjach opowiadac. Nieudacznik całą gębą, nawet w pierwszym roku kadencji nie zrobił dożynek, bo po co, najlepiej pilnować jak konto rośnie . Skończmy szybko ten żałosny teatrzyk!

  10
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).