Dni Konopisk 2016

Jest już zapowiedź tegorocznych Dni Konopisk. Największą gwiazdą imprezy, która od 20 do 22 maja będzie odbywać się na terenie Konopisk, będzie zespół ENEJ. Ich koncert odbędzie się w niedzielę 22 maja o godz. 20:00.

Oprócz koncertów, organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Szczegóły znajdziecie na plakacie.Kategorie:

12 odpowiedzi na “Dni Konopisk 2016”

 1. Paulina Skowrońska pisze:

  świetny program, bardzo się cieszymy, że wójt nie odwołał -jak dożynek – święta Konopisk, które zapoczątkował jego poprzednik. Prosimy tylko o podanie jaki będzie koszt tej imprezy i…z jakich środków zostanie zapłacone. Bo nie słychać o żadnych projektach na pozyskanie środków unijnych. Życzmy sobie miłej zabawy!

  0
  0
 2. piotr pisze:

  Program bardzo fajny szkoda tylko że Enej nie występuje w sobotę tylko w niedzielę. Nikt nie zauważył ,że w sobotę na pewno więcej ludzi miałoby ochotę na długą zabawę. Organizatorzy nie zauważyli też ,że właśnie w tę niedzielę w naszej parafii dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej i dużo osób choćby chciało zobaczyć fajny zespół to nie będą mogli z tego skorzystać. Coś nie gra z organizacją i nie ma przepływu informacji. Słabiutko…..

  0
  0
 3. talar pisze:

  to niech nie ido do komuny i już. teraz to nie modne

  0
  0
 4. Jan pisze:

  Wszystko co dotknie to spartaczy,cóż takiego mamy wójta!!!

  0
  0
 5. Racjonalista pisze:

  W gminie są w sumie 3 parafie i być może mają Pierwsze Komunie w innych terminach. W sąsiednich gminach pewnie 4 razy więcej. Tego rodzaku zespół kontraktuje się z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Być może datę Pierwszej Komunii też, ale tutaj to bym się złej intencji nie dopatrywał. No chyba, że chcemy zespół “dla zasady” to może coś z ogłoszenia się znajdzie. Wczoraj w Kochcicach był Bajm. Nie wiem czy tam też była kolizja z Pierszą Komunią czy nie, a jeśli tak to ciekawe czy argument taki dla zasady został podniesiony. Ja się cieszę, że Enej będzie w Konipiskach. Występ według plakatu o 20:00. Mam tylko nadzieję, że dojadą na czas.

  0
  0
 6. Ania pisze:

  Panie Racjonalisto szkoda sie wysilac.Nie ma czego ratować. Ci panowie zaprezentowali kim są i co chcą z gminy zrobić. Najwyższy czas na zamknięcie tego cyrku . Dobrali sobie rzecznika aby opisywał ich swawole i hulanki.Basta jak mawiał wodzu,to jest koniec !

  0
  0
 7. ramze.61 pisze:

  Fajnie, że poprzednicy wymyślili Dni Konopisk, przynajmniej coś się będzie działo, i to dla ludzi, nie dla wybranych kolesi. Dobrze też, że poprzednik wymyślił :statuetkę wójta gminy”. Nowy wójt nie bacząc, że przecież głosi że poprzednicy to wszystko źle, korzysta i będzie wręczał. Pewnie swoim poplecznikom, ale dobre i to. Ludzi należy nagradzać a nie tylko ich wyzywać i straszyć.

  0
  0
 8. mieszkaniec pisze:

  Przynajmniej wstęp wolny.
  Za poprzedników za byle co 10 liczyli.
  A nikt ich o koszty nie pytal

  0
  0
 9. Racjonalista pisze:

  Właśnie wróciłem do domu. PETARDA. Jestem co rok i takich tłumów od lat nie widziałem.

  0
  0
 10. szybki pisze:

  karzdy widzial mnie na tym festynie i bwyl zafascynowany moim kotkiem ziomusiem ,,ziomus jest rudy ma blekitna obruzke i fioletowa kuleczke dzwoniaca ..kotek nie bal sie tumow ani mozyki i tak dalej co bylo na tym festynie ..niestety wystraszyl sie odjezdzajacych pojazduw jadacych jeden za drugim jeden za drugim i tak ciagla jakas liczba pojazdow ..szukam ziomusia od wczoraj nie wiem jak dlugo go szukalem i szukam caly czas …jest czlonkie mmojej rodziny i jest dla naszej rodziny warzny w rzyciu .jesli go ktos widzial jak sie blonka i poszukuje czego kolwiek ..to bardzo prosze o kontakt 792711930

  0
  0
 11. klient poocy spolecznej pisze:

  Panie Wójcie jestem pod wrażeniem organizacji Dni Konopisk, było wspaniale. Natomiast dobrej opinii nie tworzą pracownicy GOPS-u chodzi konkretnie o pracowników socjalnych, którzy bez ogródek przy klientach komentują sytuacje ludzi gorzej materialnie usytuowanych czego byłam świadkiem kilkakrotnie. Szczególnie dotyczy to pani W. i dwóch “pseudo bogaczek” pani L. i pani K.K. Panie Wójcie osoby te mają służyć zwykłym ludziom, pomagać a nie krytykować. Powinny doceniać swoją prace i zdawać sobie sprawę, że na ich miejsce jest wiele chętnych osób z gminy z lepszym wykształceniem i prawidłowym podejściem do klienta. Ledwo przekraczając próg GOPS-u “na dole” mam wrażenie, że wchodzę na bazar. Sądzę że Pani Kierownik powinna wziąć się za tą sprawę i ukrócić TOWARZYSTWO.

  0
  0
 12. mieszkaniec pisze:

  Standard w konopiskach pseudo bogoczy na gminnych fotelach. I picia kawy za czyjeś pieniądze a jak trzeba wrócić do puszki to szukają po kieszeniach pól godziny a na koniec mordę krzywi bo nic nie znalazła

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).