Dni Gminy Konopiska 2017

Tegoroczne Dni Gminy Konopiska to z pewnością święto wszystkich Mieszkańców. Być może termin nie jest do końca trafiony, z uwagi na komunie najmłodszych Mieszkańców gminy, być może Mieszkańcy chcieliby inną gwiazdę wieczoru, ale trzeba się cieszyć, że gmina postanowiła zorganizować imprezę dla wszystkich.

Słabsza promocja przełoży się prawdopodobnie na zainteresowanie (pierwszy plakt pojawił się na 8 dni przed imprezą). Ale nie ma co więcej narzekać.

Dni Gminy Konopiska odbędą się w przyszły weekend – 20-21 maja na boisku sportowym LOTu Konopiska.

Szczegóły znajdziecie na plakacie imprezy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

28 odpowiedzi na “Dni Gminy Konopiska 2017”

 1. Izolbu pisze:

  będzie chała

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   To nie przychodz. Rok temu była gwiazda i zaje…. To Wam i pismakowi nie pasowało bo za drogo. U nas osoba która stara się być redaktorem narzeka.ze gwiazda słaba, na portalu o Blachowni fajna gwiazda też narzeka. pisze tak jak w zleceniu jest

   0
   0
  • Izolbu pisze:

   o co ci chodzi?

   0
   0
  • Konopiszczanin pisze:

   Tego idiotę z hutek ps. Agent zamknijcie do budy, albo kaganiec z łańcuchem założcie. Takiego walnietego w mózgownice tylko u Zurka można spotkać! Żenada!

   0
   0
  • Uwazny pisze:

   Ten idiota agent z hutek pewnie razem z Żurkiem piszą te nie mające składu i ładu wypowiedzi! Trafił swój na swego, a efekt oceńcie państwo sami!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Uważny już Wam pisałem, każda wasza obelga to komplement. Pozdrowcie Pana. Weekend to pewnie go pacynka boli. Cóż jak.sie lubi…

   0
   0
 2. Kamil pisze:

  ale za to jest ciekawie jak ten z hutek się popisuje pod dyktando! Niech pisze!
  Przypominam tylko dupkowi, że Dni Konopisk TEŻ wymyślił poprzedni Wójt ze swoją ekipą! To tak na marginesie.
  Gwiazda?
  raz jest lepsza raz gorsza, jedni lubią to inni tamto. Wszystkim nie dogodzi.
  Dobrze, że żurek kontynuuje dobre tradycje. Chociaż tyle dobrego.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Poprzedni wójt wynalazł też penicyline i poleciał na księżyc? Taki dobrodziej a w wyborach klęska. Tak bardzo go ludzie szanowali a jego kandydatka Przegrała z kretesem. Dupkowi przypominasz!? Jak śmiesz tak nazywać poprzedniego wójta?!!! On chyba pamięta że zapoczątkował dni Konopisk?

   0
   0
  • Kazo pisze:

   Dni Konopisk nie wymyślił poprzedni wójt! W tym roku są już XVI Dni. 2017- XVI= 2001 więc z wyliczeń wynika, że w 2001roku panował wójt Janik (do 2002)Nie piszcie głupstw.Pozdrawiam

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Kazo, oni nie czytają ze zrozumieniem, nie przyznają Ci nigdy racji. Piszą to co dostają w instrukcjach od swojego Pana!

   0
   0
 3. Kamil pisze:

  oj Agencie z hutek żałosny jesteś z tym przekręcaniem wszystkiego! I ty głupku chciałbyś być wójtem?! Nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. Hejt też ma swoje zasady.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Ja nie hejtuje, więc nie wiem jakie ty znasz zasady! A może masz? Nazwałes kogoś dupkiem. Pisałeś o wspomnianej osobie więc.mnie to ruszyło. Kultury trochę!! Ciebie nikt tutaj nie obraża!

   0
   0
 4. Obserwatorka pisze:

  Tak sobie czytam i Tw Agent ty to naprawdę kulturą a co gorsza i rozumem nie grzeszysz! I naprawdę na Wójta sie chcesz szykować… ? nie te progi- za wysoko. Ale powodzenia :-)

  0
  0
  • Kamil pisze:

   no właśnie sama widzisz. Ja piszę do agenta z hutek “dupku”, a on nie kumaty, przekręca to na kogo innego. Piszą mu o chlebie a on o niebie. Woła o kulturę a sam nie ma o niej pojęcia. Ot, taki mały człowieczek.

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   No proszę, nazwałes mnie dupkiem!!!kultura. Od kogo się nauczyłeś? Sprawia Ci przyjemność obrażanie ludzi? Masz jakieś powiązania z poprzednim wojtem?

   0
   0
 5. Rozrywkowa pisze:

  Te dni Konopiska, ich ranga z roku na rok spada. Obecny wójt ten co nie potrafi jednego zdania poprawnie wypowiedzieć, sprowadza gwiazdy, które błyszczały
  w minionym wieku! W słowach jest słoniem a w działaniu szczurem! Kłamstwo
  od początku i tak dalej ciągnie, uważając mieszkańców za durniów! Katastrofa !!!!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Rozrywkowa, to już bezczelność. To właśnie poprzednik sprowadzal takich gwiazdorow, których kariera już dawno przeminela. Może w tym roku gwiazda nie jest najlepsza ale rok temu był top! Takiej gwiazdy jak Enej w Gminie nigdy nie było. Tyłu ludzi co wtedy to poprzednik zgromadził na trzech dniach Konopisk łącznie.Tylko wtedy też Wam było źle bo wasz Pan musi dostać się do koryta to wszystko trzeba krytykować.

   0
   0
 6. Amator pisze:

  Gwiazda wieczoru Dni Konoposk będzie żurek z jąkajacym wystapieniem. Litości, zabierzcie tego nieudacznika, nie wpuszczajcie go na scenę.

  0
  0
 7. Rozrywkowa pisze:

  TW Agent, kto to jest “Wasz Pan”?

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   To wy już najlepiej wiecie kto wydaje dyspozycje.

   0
   0
  • Wozak pisze:

   Dyskusja z idiotą z hutek to jakbyś z murem się zderzył! Tabula raza!!!!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Z murem z Kopalni. Tam jest taki jeden betonowy łeb :)

   0
   0
  • Upiorny pisze:

   Agent ! Uważaj aby twój pusty łeb nie rozleciał się jak bombka choinkowa!
   Piszesz od paru miesięcy same idiotyzmy! Czyżby nie stać cię na zdroworozsądkowe komentarze! Widać z tego ze twój pusty łeb wart jest ZERO!!!!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Piszę to co wy i sowicie opłacony skryba:)

   0
   0
 8. Ciekawy pisze:

  Agent ! Ile płaci ci Żurek za te idiotyzmy pisane, które was całkowicie ośmieszają i pokazują tylko, że najważniejsza dla was jest kasa z sejfu gminy!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Nic. Po co ma płacić komuś kto zajmie jego
   miejsce? Zastanów się!! czemu go bronie!? Bo obłuda jaka jest na tym portalu osiągnęła szczyt. I niby tak niewinnie redaktorek pisze o poprzednim Wojcie.hehehe.. Ludzie głupi nie są i skąd się ten brukowiec wiał wiedzą:)

   0
   0
 9. Psychiatra pisze:

  Na parkingu za kościołem stanął wielki lunapark, zapewne na dni Konopisk. Atrakcja super!
  Tylko gdzie mieszkańcy gminy pozostawią swoje samochody przyjeżdżając na występ gwiady??
  Pewnie zablokują okoliczne chodniki np ul Sportowa i rozjadą zieleńce przy skwerze. Kto pozwolił oddać cały parking na czas tak dużej imprezy prywatnemu przedsiębiorcy?!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Żal Cie czytać. A kto straganiarzom udostępni publiczne boisko? Może postawmy tylko scenę i wystarczy?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).