Autorskie spotkanie z Romą Szwyngel bez udziału Wójta!

W Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach odbyło się autorskie spotkanie z Mieszkanką Hutek – Romą Szwyngel. Jak możemy się dowiedzieć ze strony urzędu, Roma Szwyngel bardzo chętnie i wyczerpująco dzieliła się doświadczeniami związanymi z pomysłem pisania i wydania powieści. Odpowiedzi wzbogacone były licznymi anegdotami i wspomnieniami. Z wypowiedzi autorki na pierwszy plan wysuwa się, jednak, odczucie, że zawsze dla Niej najważniejszy był człowiek, który żyje w pewnych warunkach historycznych, doświadcza wydarzeń i realizuje swój los.

Niestety, w spotkaniu tym nie uczestniczył Wójt Jerzy Żurek. Byli za to jego zastępca Zofia Kuśmierska i Przewodniczący Rady – Edward Bałdyga.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Autorskie spotkanie z Romą Szwyngel bez udziału Wójta!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Może ZNOWU miał jakieś ważniejsze sprawy na głowie np. zakupy? Swoją drogą pani Roma to bardzo fajna babeczka.

  1
  0
  • Janusz pisze:

   A to ma według was latac na wszystko co sie dzieje? Piesek Gąsiorek podlapal temat z uczestnictwem wojta w uroczystosciach i teraz bedzie męczyć.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   Janusz powinien bo za co bierze te 200 tys?

   0
   0
  • Janusz pisze:

   I wszyscy nasi poprzedni wojtowie chodziki nawet na dzien ziemi do szkół i razem z dziećmi zbierali śmieci?

   0
   0
 2. Kamil pisze:

  Oczywiście, że mógłby być. Problem w tym, że on nigdzie nie bywa. To za co bierze największą kasę wśród wójtów? Nie inwestuje, nie bywa. Nie załatwia komunikacji. Nie pilnuje odśnieżania. Nic.

  0
  0
 3. Zjawiony pisze:

  Cóż to za spotkanie smutasow! Na takim spotkaniu winno być moc pozytywnej energii! Pani Roma Szwyngiel takowa siłę posiada, szkoda , że nie możemy jej zobaczyć na fotce! Po co pokazujecie nam tego pana ! On już wystarczająco sie skompromitował, imprezki na nasze konto!

  1
  0
 4. Cichy pisze:

  A gdzie tam jest gruby zbynio? Jak nic nie było to i jego nie ma!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).