Znamy zwycięzców II Karnawałowego Biegu Charytatywnego

Piotr Bodanka (Nieznanice), Aleksander Zięba (Strzyżowice), Dariusz Lubosz (Szarlejka) oraz Kacper Mizgała (Janów) wygrali II Karnawałowy Bieg Charytatywny, który odbył się w Konopiskach. W zawodach łącznie wystartowało 234. zawodników i zawodniczek.

Poniżej kilka zdjęć z tej imprezy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. GCKiR

fot. GCKiR

fot. GCKiR

fot. GCKiR

fot. GCKiR

fot. GCKiR

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).