Znamy zwycięzców Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Wrażliwość na słowa”

W Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach przy ul. Sportowej 60 odbył się w formule ON-LINE Gminny Konkurs Recytatorski „Wrażliwość na słowa”.

Prezentacje odbyły się w trzech kategoriach wiekowych:
I. uczniowie klas I-III SP,
II. uczniowie klas IV- VI SP,
III. uczniowie klas VII-VIII SP.

Komisja powołana przez organizatora w składzie: przewodnicząca – Dorota Musiał – instruktor ds. teatralnych i literackich w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, Renata Gęsiarz – magister polonistyki, pedagog i Anna Banaśkiewicz – magister polonistyki, pedagog wysłuchała prezentacji 25 recytatorów, reprezentujących placówki szkolne z terenu naszej gminy.

Do etapu powiatowego, który odbędzie się 7 i 8 kwietnia 2021r. w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie zakwalifikowali się:

kategoria I – Zofia Grabowska – SP w Konopiskach, Miłosz Kosin – ZSP w Aleksandrii, Lena Ciura – SP w Łaźcu;

kategoria II – Wiktoria Harabas – SP w Jamkach-Korzonku, Patrycja Herman – ZSP w Aleksandrii, Martyna Płaczek – SP w Konopiskach;

kategoria III – Hanna Kowalik – SP w Konopiskach, Kinga Stępniak – SP w Konopiskach, Hubert Popiel – SP w Konopiskach. /GCKiR Konopiska/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).