Znamy wyniki międzypowiatowego konkursu plastycznego „Anioł 2019”

Aż 159. prac wpłynęło w XVIII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Anioł” organizowanym przez GCKiR w Konopiskach. Grand Prix konkursu otrzymała praca Alana Pędrasika ze Szkoły Podstawowej w Konopiskach.

Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
GRAND PRIX – Alan Pędrasik – Szkoła Podstawowa w Konopiskach.

Prace indywidualne:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL.”0”:
I Nagroda – Dominika Parkitna – Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach-Letnisku
II Nagroda – Antoni Gloc – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łojkach
II Nagroda – Anna Paleczna – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
III Nagroda – Aleksandra Fening – Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Łaźcu

II GRUPA WIEKOWA – KL.I – III:
I nagroda – Jessica Janik – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łaźcu
II nagroda – Piotr Kijas – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
II nagroda – Zuzanna Sokołowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
II nagroda – Lena Szychalska – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
III nagroda – Julia Wesołowska – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
III nagroda – Oliwia Walentek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jamkach-Korzonku

Wyróżnienie:
– Kacper Kasiński – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
– Tymoteusz Kłos – Szkoła Podstawowa w Nieradzie

III GRUPA WIEKOWA – KL.IV – VI:
I nagroda – Michał Dusza – Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie
I nagroda – Alex Sadowski – Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie
II nagroda – Zuzanna Łoś – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich
II nagroda – Alicja Wysocka – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku
III nagroda – Jagoda Derejczyk – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku
III nagroda – Aleksandra Lesińska – Szkoła Podstawowa w Nieradzie

Wyróżnienie:
– Emilia Habura – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich
– Weronika Kumor – Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie
– Nikola Morawiec – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku

IV GRUPA WIEKOWA – KL. VII-VIII:
Wyróżnienie – Maksymilian Stempień – Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej

V GRUPA WIEKOWA – MŁODZIEŻ i DOROŚLI:
I nagroda – Eulalia Piecha – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Kontkiewicza 2
II nagroda – Grażyna Gromadzka – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Kontkiewicza 2
III nagroda – Krystyna Golańska – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Kontkiewicza 2
Wyróżnienie – Jarosław Braksator – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Kontkiewicza 2

Prace zbiorowe:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL.”0”
I nagroda – Grupa dzieci 5-6-letnich – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
II nagroda – Grupa dzieci młodszych – Szkoła Podstawowa w Hutkach
III nagroda – Grupa dzieci 4-letnich – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach

Wyróżnienie:
– Natalia i Paweł Kożuch – Zespół Szkolno Przedszkolny w Łojkach
– Grupa dzieci 3-4-letnich „Jeżyki” -Publiczne Przedszkole w Konopiskach
– Grupa dzieci 5-letnich „Pszczółki” -Publiczne Przedszkole w Konopiskach

II GRUPA WIEKOWA – KL.I – III:
I nagroda – Świetlica szkolna – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku
I nagroda – Klasa II b – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
II nagroda – Świetlica szkolna – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
III nagroda – Klasy I-II – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jamkach-Korzonku

Na wręczenie dyplomów oraz nagród zapraszamy 09.01.2020 r. o godz. 12.00 do Kościoła Parafialnego w Konopiskach.



Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).