Znamy terminy kolejnych zebrań wiejskich w Aleksandrii, Łaźcu i Wąsoszu

Urząd Gminy Konopiska poinformował o terminach kolejnych zebrań wiejskich dla sołectw: Aleksandria Pierwsza i Druga, Łaźca i Wąsosza.

harmonogram zebrań:
Sołectwa Aleksandria Pierwsza i Aleksandria Druga – 10 września godz. 18.00 OSP Aleksandria
Sołectwo Łaziec – 15 września godz. 18.00 świetlica KGW Łaziec
Sołectwo Wąsosz – 16 września godz. 18.00 OSP Wąsosz – Łaziec

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).