Znamy najlepszych szachistów w gminie Konopiska

W Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zakończyły się VIII Szachowe Mistrzostwa Gminy Konopiska, w których łącznie uczestniczyło 14. zawodników i zawodniczek. Zawody składały się z trzynastu turniejów. Najlepszymi szachistami w gminie zostali: Hubert Popiel, Miłosz Kiedrzyński, Mikołaj Wolański, Katarzyna Chmielarz i Sławomir Żukow.

klasyfikacje:

Kategoria „Rocznik 2008 i Młodsi”:
1. Hubert Popiel 172 pkt
2. Michał Solecki 133 pkt

Kategoria „Rocznik 2005 – 2007”:
1. Miłosz Kiedrzyński 209 pkt
2. Oskar Chmielarz 89 pkt
3. Mikołaj Wawrzyńczak 87 pkt

Kategoria „Rocznik 2004 i Starsi”:
1. Mikołaj Wolański 223 pkt

„Najlepsza Kobieta” – Katarzyna Chmielarz 67 pkt

Kategoria Senior”:
1. Sławomir Żukow 296 pkt
2. Włodzimierz Hofman 292 pkt
3. Mateusz Duda 284 pkt
4. Jerzy Zasada 277 pkt
5. Grzegorz Morawiak 249 pkt
6. Stanisław Żugaj 246 pkt
7. Józef Wawrzyńczak 137 pktKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).