Znamy najlepszych szachistów w gminie Konopiska

W Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zakończyły się VIII Szachowe Mistrzostwa Gminy Konopiska, w których łącznie uczestniczyło 14. zawodników i zawodniczek. Zawody składały się z trzynastu turniejów. Najlepszymi szachistami w gminie zostali: Hubert Popiel, Miłosz Kiedrzyński, Mikołaj Wolański, Katarzyna Chmielarz i Sławomir Żukow.

klasyfikacje:

Kategoria „Rocznik 2008 i Młodsi”:
1. Hubert Popiel 172 pkt
2. Michał Solecki 133 pkt

Kategoria „Rocznik 2005 – 2007”:
1. Miłosz Kiedrzyński 209 pkt
2. Oskar Chmielarz 89 pkt
3. Mikołaj Wawrzyńczak 87 pkt

Kategoria „Rocznik 2004 i Starsi”:
1. Mikołaj Wolański 223 pkt

„Najlepsza Kobieta” – Katarzyna Chmielarz 67 pkt