Znamy najlepsze prace w konkursie plastycznym „Anioł”

Aż 252. prace zostały zgłoszone w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Anioł” zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach.

Wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi 10 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym w Konopiskach.

W konkursie wygrali:

Prace indywidualne:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL.”0”:

I Nagroda – Dominika Parkitna – Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach-Letnisku
II Nagroda – Olga Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Łaźcu
II Nagroda – Julia Szoska – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
III Nagroda – Dominik Pyrkosz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
Wyróżnienie:
– Nicola Wcisło – Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach-Letnisku
– Kornelia Kuśmierska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
– Igor Bazan – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach

II GRUPA WIEKOWA – KL.I –III:

I nagroda – Jessica Janik – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łaźcu
II nagroda – Zuzanna Sokołowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
III nagroda – Ewa Stadler – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kopalni
III nagroda – Kacper Czerw – Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
Wyróżnienie:
– Piotr Walich – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
– Iga Sosnowicz – Szkoła Podstawowa w Poraju
– Anna Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Łaźcu
– Emilia Pilarz – Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie
– Maja Huras – Gminny Ośrodek Kultury w Poraju
– Hubert Janas – Szkoła Podstawowa w Choroniu

III GRUPA WIEKOWA – KL.IV – VI

I nagroda – Szymon Lesiński – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
I nagroda – Małgorzata Ociepka – Szkoła Podstawowa w Choroniu
II nagroda – Aleks Sadowski – Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie
III nagroda – Zuzanna Kondela – Gminny Ośrodek Kultury w Poraju
Wyróżnienie:
– Maja Mazanek – Gminny Ośrodek Kultury w Poraju
– Kuba De Feo – Gminny Ośrodek Kultury w Poraju
– Aleksandra Selwet – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku

IV GRUPA WIEKOWA – KL. VII-VIII oraz KL.III GIMNAZJUM
Wyróżnienie:
– Gabriela Pęczek – Szkoła Podstawowa nr 16 w Częstochowie
– Julita Ciuk – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kopalni
– Oliwia Rokicka, Estera Baor – Szkoła Podstawowa w Konopiskach

V GRUPA WIEKOWA – MŁODZIEŻ i DOROŚLI

I nagroda – Tomasz Czerwik, Krystian Czerwik – Szkoła Podstawowa w Choroniu
II nagroda – Mirosław Włodarczyk – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
III nagroda – Iwona Kot – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
Wyróżnienie – Beata Kopeć – Dom Pomocy Społecznej w Blachowni

Prace zbiorowe

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL.”0”

I nagroda – Grupa dzieci 5-6-letnich – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
II nagroda – Grupa dzieci 5-6-letnich – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
III nagroda – Grupa dzieci 4-letnich – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
Wyróżnienie – Grupa dzieci 4-letnich – Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Łaźcu

II GRUPA WIEKOWA – KL.I –III

I nagroda – Lena Borek, Julia Kita, Sara Kołaczyk – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
II nagroda – Klasa I b – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
III nagroda – Klasy I-III – Świetlica szkolna – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
Wyróżnienie – Klasa II – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach



Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).