Znamy laureatów XVII Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

W ZSP w Aleksandrii odbyło się wręczenie nagród laureatom XVII Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, wystąpiło w nim 94. uczestników z całego powiatu częstochowskiego.

nagrody otrzymali:

Grupa I – klasy 1 – 3 szkoły podstawowej:
I miejsce – Iga Pietrasik ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika we Wrzosowej
II miejsce – Julia Dymek ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika we Wrzosowej
III miejsce – Iga Ściebiorowska ze Szkoły Podstawowej w Hucie Starej B
wyróżnienie – Julia Kielar ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Konopnickiej w Blachowni, Liwia Orda ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika we Wrzosowej

Grupa II – klasy 4 – 6 szkoły podstawowej:
I miejsce – Roksana Witkowicz ze Szkoły Podstawowej w Hucie Starej B
II miejsce – Zuzanna Stolarczyk ze Szkoły Podstawowej w Nieradzie
III miejsce – Emilia Świąć ze Szkoły Podstawowej im. S. Okrzei w Mykanowie
wyróżnienie – Patrycja Herman ze Szkoły Podstawowej w Aleksandrii

Grupa III – klasy 7 – 8 szkoły podstawowej: