Zmodernizowano plac zabaw w Hutkach

Dyrektor ZSP w Hutkach poinformowała, że zakończyła się modernizacja placu zabaw przy szkole. Wszystko dzięki życzliwości mieszkańców i Radzie Sołeckiej sołectwa Hutki oraz wsparciu Agnieszki Rokosy – pracownika Urzędu Gminy Konopiska.

Szanujemy takie inicjatywy. Brawo.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

14 odpowiedzi na “Zmodernizowano plac zabaw w Hutkach”

 1. Rybiarz pisze:

  A kto za to zapłaci ?

  3
  4
 2. Prawdziwy Hutczanin XD pisze:

  Warto zauważyć, że na altance na tym placu zabaw powieszono zakaz przesiadywania grupom niezrzeszonym po godzinie 17. Brawo, super narzekajmy że młodzież nie wychodzi na dwór, a potem zabierzymy im miesce spotkań XD Porażka totalna…

  6
  1
  • Glonojad pisze:

   A co niby młodzież ma robić ośle na placu zabaw dla małych dzieci gdzie jest zjeżdżalnia i huśtawka. W Konopiskach jest udostępniany i jak wygląda? Dewastacja. Młodzież przychodzi tam na fajek browar i markerem albo nożem poniszczyc.

   5
   3
  • Prawdziwy Hutczanin XD pisze:

   Nie mówię o zjeżdżalni czy huśtawkach, a o altance gdzie są ławki i stół i można spotkać się, porozmawiać…to, że ludzie dewastują własność publiczną jest wiadome, ale czy to znaczy, że robi to każdy nastolatek?

   1
   0
 3. Z Hutek pisze:

  Brawo Sołtys Hutek super inicjatywa A kto to jest Rokosa?

  6
  2
 4. Obywatel pisze:

  Ciekawe że Pani Dyrektor Szkoły nie mogą przejść przez gardło słowa podziękowania p. Sołtys Hutek, tak jak nie potrafiła pogratulować Jej wygranych wyborów na to „eksponowane” (czytaj – szykanowane) stanowisko.
  Na nagraniu z Rady Gminy widać i słychać, kto był inicjatorem tej Inicjatywy Sołeckiej, dzięki której kilka sołectw skorzystało, na pewno nie była to pani Rokosa.
  Czas na zmiany !!! może tak jak w Łaźcu ???

  9
  1
  • ... pisze:

   No no brawo Pani Sołtys! na nagraniu z ostatniej sesji słychać jak radni odrzucili pani wniosek o kasę z pieniędzy sołeckich na powiadamianie sms i uchwała też jest.
   I nie będzie ani sms ani kasy i kilka tysięcy z kasy która się wsi należy poooooszło!!
   Mieszkańcy Hutek jesteśmy bardzo zadowoleni z tej pani ekstra inicjatywy, wyszło super i jest się czym pochwalić!

   2
   2
  • Obywatel pisze:

   Tym, którym czytanie ze zrozumieniem sprawia kłopot, do tego skoncentrowanie się na tym co mówią na posiedzeniach Rady Gminy może sprawiać problemy, a nawet ból, w połączeniu z informacjami z zebrania wiejskiego jakie mi przekazano, napiszę o co chodzi z tym systemem sms-owym.
   Na zebraniu wiejskim w Hutkach przyjęto zaproponowane przez RADĘ SOŁECKĄ wsi Hutki propozycję rozdysponowania pieniędzy, w tym na system sms-owy.
   Poza kilkoma głosami wstrzymującymi się, propozycje przyjęto, ani obecny na zebraniu Wójt, ani Przewodniczący Rady, nie oponowali przeciwko propozycjom, więc co się stało że na Radzie Gminy odrzucono ponowiony wniosek ???
   Czy to wściekłość gminnych decydentów spowodowała taki zwrot akcji, zazdrość kogoś z Urzędu Gminy że nie wpadł na taki pomysł, czy też obawa, że wiele informacji niewygodnych dla Urzędu może być rozsyłana tym systemem, no, jak myślicie ?
   Wielokropek, a skąd Twoja wiedza że kasa przepadła, coś wiesz czy tylko próbujesz nieudolnie zasiać ferment z polecenia wiadomych osób ?

   1
   1
 5. punisher pisze:

  Witam serdecznie,
  Z przekazu Pani Dyrektor wynika,że p. Rokosa była prywatnym darczyńcą albo fizycznie pracowała przy modernizacji placu zabaw. Jeżeli tak było, to wyrazy uznania. Natomiast jeżeli nie wystąpił żaden z dwóch w.w. przypadków, to p. Rokosa wykonywała po prostu swoją pracę w UG, za którą otrzymuje zwyczajnie wynagrodzenie. A środki przeznaczone na modernizację są zapewne pieniędzmi publicznymi. Inicjatywa inwestycji z tego co pamiętam wyszła od sołtysa m. Hutki. Ale cóż, każdemu można podziękować, że uratował świat.

  10
  2
 6. badboy pisze:

  Czyli sołtys Hutek indywidualnie nie był darczyńcą i nie napracował się fizycznie, a jednie wyszedł z inicjatywą :) kurcze zapomnieli o tym napisać :)
  A co do tej Pani Rokosy to generalnie większość funduszy na inwestycje w gminie została pozyskana dzięki pracy własnie tej osoby. Także szacunek za dobrze wykonywaną prace!!! Brawo !!!

  6
  7
  • Obywatel pisze:

   „Zły chłopcze” – Żółć ci nie pozwala pisać rozsądnie i czytać ze zrozumieniem co piszą inni ?
   Nikt nie napracował się fizycznie przy tej inicjatywie, ani nikt nie był darczyńcą, rzetelność i uczciwość nakazuje podać fakty, o grzeczności i uprzejmości nie piszę bo nie ma do kogo.
   Pani Rokosa taką ma funkcje w Urzędzie i to jest jej obowiązek pracować rzetelnie w zakresie powierzonych jej obowiązków, za to otrzymuje wynagrodzenie, a szacunek należy się każdemu pracującemu uczciwie, nie tylko w tym Urzędzie.
   Lizusostwo staje się normą w kraju i w tej gminie też, niestety.

   9
   2
 7. punisher pisze:

  Szanowny ps. badboy
  Obawiam się, że nietrafnie odczytałeś moje intencje w powyższym komentarzu.
  W trybie wyjaśnienia, pragnę oświadczyć, że nie było moim celem podważanie kompetencji oraz zasług p. Rokosy w UG Konopiska.
  Zapewne jest to wykształcona, inteligentna osoba, która rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki służbowe.
  Jeżeli chodzi o aspekt pozyskania środków z zewnątrz to na stronie UG Konopiska czytamy:
  ” Referaty:
  Oświaty, Sportu i Funduszy Zewnętrznych

  tel. 034 328-20-57 lub 328-24-05 w.42
  e-mail: a.rokosa@konopiska.pl
  W referacie prowadzone są sprawy z zakresu obsługi oświaty, spraw związanych ze sportem, promocją oraz pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych.”
  No to kto ma pozyskiwać środki zewnętrzne ??? – Pani która sprząta??? Czy może ps. badboy???
  Ale dosyć już o w.w. , problemem jest inna sprawa, persona, już forumowicze zwrócili na to uwagę. Najpierw była agitacja w sprawie oczyszczalni, teraz kolejny raz, ktoś zachował się nieodpowiednio.

  5
  2
 8. nikt pisze:

  Czyżby pod nickiem „obywatel” kryła się Pani Sołtys Hutek ….?

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).