Zmiana siedziby i numerów telefonów Działu Pomocy Społecznej GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach informuje, że od dnia 26 maja 2020 roku zmianie ulega siedziba Działu Pomocy Społecznej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach. Nowa siedziba, w której urzędować będą pracownicy socjalni oraz asystent rodziny mieści się pod adresem: Konopiska ul. Sportowa 1. W związku z tym zmianie uległy numery telefonów – nowe numery, to: 34 311 13 06 oraz 34 311 15 27.

Jednocześnie informujemy, że Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego pozostaje bez zmian pod adresem: Konopiska ul. Lipowa 1.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach urzędować będzie od poniedziałku do piątku:
– w godzinach: 7.00 – 10.00 pod adresem: Konopiska ul. Lipowa 1
– w godzinach od 10.00 – 15.00 pod adresem: Konopiska ul. Sportowa 1.

Magdalena Badora
Kierownik GOPS KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).