Zmarła śp. Renata Centkowska

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 29 września 2019 r. zmarła śp. Renata Centkowska, długoletni pracownik ZSP im. Mikołaja Kopernika w Hutkach. Msza św. żałobna zostanie odprawiona 1 października 2019 r. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Konopiskach.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Zmarła śp. Renata Centkowska”

 1. Mateusz pisze:

  Ile lat miała ?

  2
  0
 2. Ciekwweski pisze:

  Dobre pytanie

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).