Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Konopiska

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że Gmina Konopiska zawarła umowę powierzając wykonanie prac zimowego utrzymania dróg gminnych Wykonawcy – Konsorcjum: Lider: P.H.U. „DOMAX” Arkadiusz Mika, 42-283 Boronów, ul. Grabińska 8, Partner:, HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul. Częstochowska 14, 42-283 Boronów w zakresie utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Konopiska.

Zakres świadczonych usług:
1. Wszystkie miejscowości na terenie gminy z wyłączeniem miejscowości Konopiska:
Numer do kontaktu: tel. służbowy: 34 3539282, tel. komórkowy: 602-869-996
2. Miejscowość Konopiska + parkingi:
Numer do kontaktu: tel. służbowy: 34 3539253, tel. komórkowy: 512-142-004

Jednocześnie informujemy, że za zimowe utrzymanie dróg powiatowych i wojewódzkich na terenie gminy Konopiska odpowiada Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie.

Numer do kontaktu – Obwód Drogowy w Poczesnej: 34/327 40 66. /UG/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).