Zespół Śpiewaczy Gminy Konopiska laureatem 29. Festiwalu Grup Śpiewaczych „Ziemia i Pieśń”

Panie z Zespołu Śpiewaczy Gminy Konopiska zostały laureatkami 29. Festiwalu Grup Śpiewaczych „Ziemia i Pieśń”, który odbył się w Szprotawie.

Zespół zaprezentował trzy utwory: „A po kolącym oście”, „U moji mamy w kumorze” i „Pod Konopiskami ścieżecka”.

W festiwalu wzięły udział zespoły z całej Polski.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).