Zebrania wiejskie w gminie Konopiska

Rusza cykl zebrań wiejskich w gminie Konopiska w sprawie funduszu sołeckiego. Pierwsze zebranie już dziś w Aleksandrii w ZSP Aleksandria o godz. 18:00.

Kolejne w Wąsoszu – 16 września w remizie OSP, 17 września w Korzonku w świetlicy GCKiR i 18 września w Łaźcu w świetlicy KGW. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 18:00.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Zebrania wiejskie w gminie Konopiska”

 1. Prawdziwy Hutczanin XD pisze:

  Jak pierwsze w Aleksandri 05.09 jak w Hutkach już było 03.09…porządny artykul nie ma co XD porazka

  2
  0
 2. Z Hutek pisze:

  Mała reprezentacja ale ludzie są tutaj już zmęczeni jakaniem wójta i gdukaniem ochryplego przewodniczącego. Musimy zadbać o siebie przed kolejnym programem telewizyjnym i czyścimy dwie taczki kupa roboty

  9
  1
  • Wizjoner pisze:

   Popieram, a kiedy program w telewizji kolejny ? Mieszkańcy Hutek już dawno powinni na taczkach Tych Panów wysłać !!! Nic się nie dzieje w Gminie, zero perspektyw i rozwoju. Mydlenie oczu ludziom to główny punkt wyborczy. Zbierzmy się przy okazji Sesji i jedźmy z taczkami i po sprawie. Są młodzi, którzy z chęcią podziałają. Władza tylko kasę kosi. I pożyczki to główne działanie „INWESTYCYJNE” w Gminie. Dobrze się dzieli tym co Państwo daje. Jest na to sposób obciąć pensje PRACOWNIKOM proporcjonalnie i zobaczymy Kto zostanie !!! Do dzieła Ludzie z Hutek.

   7
   3
 3. Jestem za zmianą. pisze:

  Dlaczego tylko z Hutek. Reszta ma tak dobrze? Czy chcą wybrać gorące węgle czyimiś rękami?
  Cwaniaki?

  5
  2
  • Wizjoner pisze:

   Ja mam nadzieję, że jak Hutki ruszą to normalna sprawą jest, że kolejne miejscowości dołączą automatem. Referendum i najlepiej już z Wyborami do Parlamentu !!! Podpisy, odwołanie i Wybory na Wójta ! Ta Gmina pada a potencjał jest tylko zduszony.

   6
   3
  • Obserwator pisze:

   Niestety Wizjoner, tak jak pisałem razem z wyborami to JUŻ niemożliwe!! Tak jak pisałem wcześniej. I niestety nie wierzę, że do tego dojdzie. Obym się mylił!

   2
   2
 4. Rozżalony pisze:

  Wójt to powinien zostac jak najszybciej wywalony z gminy. Z kazdym dniem sytuacja staje sie coraz trudniejsza. Podejmowane przez niego decyzje tylko nam wielce szkodzą. Człowiek nie mający zadnej wizji prowadzenia tej gminy. Inwestycja w przedszkole w gimnazjum to najbardziej głupi pomysł, chyba że chodziło, aby przydupasy i sam wójt posyłając do dzieci (wnuki) do tej grupy za nic nie placic. Tak drodzy mieszkańcy wygląda klasa przedszkolna dla grupki dzieci, za których nic sie nie płaci. W tej grupie znajdują sie dzieci ( wnuki) Kaliny Podłej , niedorzecznika, wójta, tego co ma tylko na gminie robic wszystkie roboty budowlane i wielu innych. Wine za taki stan rzeczy ponoszą również nasi radni, którzy pozwalają na takie praktyki. A czemu nie mozna było zrobić naboru według kryterium dochodowego. Kończcie z wójtem, bo nie o takiego gospodarza nam chodziło.

  8
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).