Zdzisława Szydłowska nowym dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach

Zdzisława Szydłowska została nowym dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach (zmiana już jest widoczna w BIP UG Konopiska). Szydłowska najprawdopodobniej wygrała konkurs na to stanowisko. Nie mam pewności, gdyż do dziś nie zostały opublikowane wyniki konkursu.

Szydłowska do tej pory była opiekunką świetlicy w Hutkach. Zastąpiła na stanowisku dyrektora Marcina Marandę.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Zdzisława Szydłowska nowym dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach”

 1. Glonojad pisze:

  Dramat. Nawet nie będę tego komentować. Tu mam ciotkę tam mam wuja, znajomości mam od ch……

  15
  8
  • pj pisze:

   Dlaczego dramat? W końcu kompetentna osoba na tym stanowisku, która wie, jak poprowadzić bibliotekę i ma doświadczenie w tej pracy. W bibliotece zaczęło się coś w końcu dziać, organizowane są różne wydarzenia, według mnie zmiana na plus.

   15
   7
  • Janusz pisze:

   „ Nawet nie będę tego komentować” to co tutaj robisz człowieku?
   Popieram pj – ważne ze są zmiany i kompetentna osoba!

   10
   7
 2. Z Hutek pisze:

  Nie ma się co denerwowac jest nieźle poza tym zięć Pana Sochy ponoć został dyrektorem GCKi R kulturalna gmina

  9
  5
 3. Glonojad pisze:

  Do pj. kompetentna? W którym miejscu. Emerytka pazerna na pieniądze. Gdybym ja po politechnice startował na ten stołek to nie miał bym odpowiedniego wykształcenia, a ta kobieta – no ona to ma naprawdę solidne wyksztalcenie? KOLESIOSTWO!!! Tak jak mówi Z Hutek nawet Socha wciągnął zięcia do gminy.

  11
  5
  • pj pisze:

   Zdobycie wyższego wykształcenia nie jest już w dzisiejszych czasach żadnym wyczynem, prawie każdy młody człowiek ma dyplom uczelni wyższej. Niestety często zdobyty tytuł nie równa się z posiadanymi umiejętnościami. Poprzedni dyrektor wykształcenie miał i co? Nie działo się kompletnie nic… Teraz przynajmniej jest osoba, która w bibliotece pracuje od wielu lat, więc wie jak to wygląda od środka, nie musi się w nic wdrażać. Nie hejtujmy, dajmy czas i oceńmy po czynach i efektach, a nie po papierku ze szkoły, bo to nie jest dziś nic warte.

   12
   10
 4. Slawek Furgalski pisze:

  Gratuluję nowej pani dyrektor biblioteki

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).