Zapraszamy na Mistrzostwa Gminy Konopiska w tenisie ziemnym

Szykuje się kolejna fajna impreza dla mieszkańców. Od piątku 7 sierpnia do niedzieli 9 sierpnia Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza na Mistrzostwa Gminy Konopiska w tenisie ziemnym.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).