Zapraszamy na IV Powiatowy Festiwal Żniwny

W sobotę 14 sierpnia w Lubojnie (gmina Mykanów) odbędzie się IV Powiatowy Festiwal Żniwny, podczas którego będzie można zobaczyć pokaz maszyn rolniczych, zobaczyć jak starosta częstochowski kosi trawę, posłuchać występów artystycznych czy smacznie zjeść wiejskie dania.

Początek o godz. 16:00.


Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).