Zamiast na dzieci w gminie, pieniądze idą na „propagandę sukcesu”

Sponsorzy się skończyli, dlatego gmina Konopiska musi sowicie odpłacić się za propagandę Wójta Jerzego Żurka i samej gminy. Tym razem płaci oficjalnie. O co chodzi? O artykuły w reklamowej gazetce promującej włodarzy i atakującej przeciwników.

Gmina płaci za coś, a obok tego czegoś pojawiają się propagandowe artykuły promujące przede wszystkim Jerzego Żurka. Żurek włodarzem jest beznadziejnym, dlatego za tego rodzaju propagandę musi płacić. A płaci dobrze, bo 1476 zł za publikacje co miesiąc/dwa. Co ciekawe, gmina w ostatnich miesiącach płaciła za „promocję wydarzeń„, których w gminie za bardzo nie było. Przez pandemię praktycznie wszystko zostało wstrzymane. Mimo to, faktury były wystawiane i opłacane.

Tylko w tym roku, do 30 listopada było to 10 220 zł. Za grudniową propagandę faktury jeszcze nie otrzymałem.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Zamiast na dzieci w gminie, pieniądze idą na „propagandę sukcesu””

 1. Paweł Nowak pisze:

  czy to prawda, że dzięki tej kadencji nasz włodarz buduje dom w górach ?

  13
  1
 2. OlekHUTKI pisze:

  CO TA PROPAGANDA MU DAJE

  8
  1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Każdy wydatek -każda złotówka powininna być analizowany przez radnych , ale cóż tak to jest jak się rządzi nie swoimi pieniędzmi…

  7
  1
  • Eugeniusz pisze:

   Żurek włodarzem nie stał się z przypadku, przegrał z Jerzym Sochą,sami go sobie wybraliście,to teraz nie płaczcie nad rozlanym mlekiem, tylko wyciągnijcie wnioski a przy następnych wyborach nie popełniajcie podobnego błędu.

   7
   0
 4. Z Hutek pisze:

  Kary godne jak radni to tolerują wszyscy wiedzą że wójt jest nieudacznikiem i nawet tak cieki pseudo Redaktor jak Adrian niczego nie zmieni Od lat wiadomo że utrzymujemy te pijawki Biela i Biernata co mądrzejsi popędzili ich z gmin. Mieszkańcy od lat wiedzą kto i za co im płaci nie nowina szkoda tylko że sponsorzy tak długo to tolerowali zwiększając faktury za przywileje! Może już dojrzelismy do tego żeby wygnać te pasożyty z naszej gminy! Panie wójt Pan sobie prasę kupuj za swoje pieniądze!

  8
  2
 5. Redaktor Moderuje pisze:

  Oo usunięty mój komentarz. W jaki spoób naruszał regulamin ?

  4
  0
 6. Kssia pisze:

  Adrian domokrążca 😂

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).