Reklama Jerzy Socha - kandydat na Wójta Gminy Konopiska
Zamiast autobusu…przyjechał Volkswagen

Kolejna ciekawostka na temat kursów GTV BUS. Fanpage „Hejted: GTV Konopiska” opublikował informację na temat kursu linii 102, który miał miejsce we wtorek 2 października o godz. 15:05. Zamiast autobusu GTV BUS, przyjechał Volkswagen…i zabrał z przystanku cztery osoby. Pozostali pasażerowie musieli zostać na przystanku.

Zastanawiam się, za co płaci gmina? Za osobówki? Czy kierowca VW miał licencję na przewóz osób?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

19 odpowiedzi na “Zamiast autobusu…przyjechał Volkswagen”

 1. Paweł Nowak napisał(a):

  ciekawe czy zatrzymywał się na wszystkich przystankach hehe

  22
  3
 2. Mieszkaniec napisał(a):

  Bardzo super pomysł proszę od poniedziałku o kurs 7:00 z Kopalni do Częstochowy.

  15
  4
 3. stójka napisał(a):

  Taki dobry przewoźnik i olał resztę pasażerów. A nie mógł zabrać do bagażnika?

  19
  3
 4. Essa napisał(a):

  Widać ,że błotnik był malowany. Do tego jeszcze ruda wychodzi,a kierowca to pewnie Pan Mirek ?

  10
  1
 5. Racjonalista napisał(a):

  A czy jest w stanie ktoś to potwierdzić. Podobno w Mykanowie jechał ostatnio rower z napisem PKS. A na poważnie ten Volkswagen zabrał kierowców a nie był przeznaczony dla pasażerów. Ehhh się redaktorowi ponownie nie udał artykuł.

  8
  10
  • Tomi napisał(a):

   Z przodu siedzi kobieta na miejscu pasażera, to gdzie ty widzisz kierowców ?? Chyba jeden z nich chodzi z damską torebką :P

   10
   1
  • komunikacja napisał(a):

   Zawsze znajdzie się ktoś z firmy gtv kto będzie się starał wytłumaczyć i wybielić tą firmę. Za późno ;) a redaktorowi udają się artykuły, bo pokazują to jak jest naprawdę. Ludzie nie są głupi, widzą co się dzieje.

   13
   6
  • Wąsowiak napisał(a):

   Dowodów na to nie ma żadnych czy pokazuje 100 % faktów. Nie raz złapałem redaktora na pomijaniu ważnych szczegółów. W sumie to żaden z niego redaktor

   7
   11
 6. obywatel napisał(a):

  Widać ze cwana firma puszcza małe auta , zeby tylko na ropie zaoszczędzić , a i tak sobie liczą jak za duże wozy, Dla nich to jest i tak bez różnicy bo czy sprzeda bilet czy nie , to i tak będzie miał za to płacone. PKS jak nie sprzedał to nie zarobił , a jechać musiał i jakimi autobusami jeździł, nie takimi co pali 10 litrów na 100, może 12, ale takimi co pali 20 a może nawet i więcej. Wtedy pieniędzy nie było na podwyżki dla PKs, a tu naglę dla tej formy się znalazły i to jeszcze jakie, Tak więc w moim odczucie busiarze to sami druciarze !

  15
  3
 7. XDD napisał(a):

  XDD mocne to było

  12
  1
 8. Z Hutek napisał(a):

  Ludzie to ściema …. Redaktorek pewnie sam podjechał swoim passerati i robi sensację.

  9
  14
 9. Misiek napisał(a):

  Przecież to firmowa Bora, Polski Bus wozil Focusem jak było mało osób, a tu może też wystąpiła kryzysowa sytuacja czasem tak bywa że się problemy nawarstwiaja. Miejmy nadzieję że to w trosce o pasażerów, a nie żeby uniknąć kary za nie wykonany kurs oraz straty kaski za kilometr…..bo tak to trochę naciagane

  6
  1
 10. obywatel napisał(a):

  przeciez jest napisane że osobówka zabrała tylko 4 osoby a reszta została na pszystanku, a jeśli chodzi o Polski Bus , to PB wiedział ile pasażerów zakupiło bilety ,dlatego wysłał osobówkę

  1
  1
 11. słoik napisał(a):

  Wąsowiak – wg Wikipedii – „Redaktor – osoba dokonująca redakcji tekstu (książki, artykułów w czasopismach, encyklopediach i na stronach WWW, jak również w programach radiowych i telewizyjnych), często mająca znaczny wpływ na ostateczną postać publikacji, a czasami decydująca też o tym, czy daną publikację odrzucić, czy przyjąć do druku”.
  Załóż sobie stronę internetową, zbieraj materiały, redaguj i zamieszczaj w necie a my będziemy cię nazywać….No, ciebie to raczej inaczej….

  7
  0
 12. Kiero napisał(a):

  Ten kto dawał posta może i mówi prawdę ale nie zna sie na prawie i przewozie ludzi. Zabrał 4 osoby do osobowki i zadaje pytanie czy kierowca ma licencję na przewóz osób. No śmiech i kompromitacja. Czy każdy kierowca osobówki by przewieźć czterech czy 5 znajomych musi to miec?!! Nie. Licencja jest od 9 osób

  1
  2
  • Janek napisał(a):

   Nie każdy ale jeśli wykonuje przewóz zarobkowy to musi, tak jak taxi. Od 9 osób to jest prawko na autobus.

   2
   0
 13. Dominik Wójcik napisał(a):

  Proszę autora zdjęcia o kontakt ze mną pod adresem dominik.wojcik[małpa]transport-publiczny.pl

  2
  1
 14. Dominik Wójcik napisał(a):

  Gwarantuję anonimowość zgodnie z prawem prasowym. Zależy mi na oryginale fotografii celem pozyskania numeru rejestracyjnego. Ponadto proszę o nazwę przystanku

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).