Zajęcia taneczne z GCKiR

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Konopiska na zajęcia online z tańca hip-hop oraz breakdance. Zajęcia prowadzi instruktor Marcin Rajkowski. Zajęcia online są bezpłatne i realizowane w platformie „Zoom”.

Terminy zajęć:
Breakdance: Poniedziałek 16:00 -17:00 grupa nowo utworzona – brak podziału

Hip-Hop: Wtorek 15:45 – 16:45 grupa młodsza, 17:00 – 18:00 grupa starsza; Czwartek 15:45 – 16:45 grupa młodsza, 17:00 – 18:00 grupa starsza

Aby uzyskać dostęp do zajęć w platformie „Zoom”, prosimy o kontakt z instruktorem – Panem Marcinem Rajkowskim pod nr telefonu: ‭505 794 881‬.‬ /GCKiR/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).