Za nami zawody federowe PZW w Konopiskach

W ostatnią niedzielę czerwca nad zalewem Pająk odbyły się zawody towarzyskie PZW oddziału w Konopiskach w dyscyplinie feder. Uczestniczyło 27 wędkarzy. Zwyciężył Janusz Dyl, przed Robertem Rosikoniem i Andrzeje Figzałem.

najlepsza szóstka:
I miejsce Dyl Janusz – 4,100 kg
II miejsce Rosikoń Robert – 2,530 kg
III miejsce Figzał Andrzej – 2,360 kg
IV miejsce Woźniak Paweł – 2,180 kg
V miejsce Stachurski Robert – 2,050 kg
VI miejsce Dzianok Konrad – 2,030 kg

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).