Za bycie wicewójtem zarobiła blisko 105 tys. zł

47-letnia Iwona Lisek – zastępca Wójta Gminy Konopiska zarabia bardzo dużo pieniędzy. Za to, że jest zastępcą Jerzego Żurka, w ubiegłym roku otrzymała 104 917,73 zł.

Czym się Lisek zajmuje w urzędzie? Trudno powiedzieć, nie widać specjalnie jej aktywności.

Co ciekawe, mimo tak olbrzymich zarobków, Lisek na koncie bankowym wykazała 4114,45 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

12 odpowiedzi na “Za bycie wicewójtem zarobiła blisko 105 tys. zł”

1. Paweł Nowak pisze:

Taki urząd a płace jak w województwie

2. Wizjoner pisze:

Pycha idzie przed upadkiem ! W następnych wyborach trzeba będzie dopłacić Osobie, żeby chciała startować ! Jeśli oczywiście wcześniej Gmina Konopiska nie upadnie, bo z takim rozdawnictwem daleko nie zajdzie ! A długi, które zastanie następny Włodarz będą ogromne, ale Kogo to interesuje. Gdzie są inwestycje w tej Gminie, pytam się gdzie ??? Proszę o odpowiedź i nie piszcie Państwo o tym co jest ale o tym co już powinno być. Dziękuję.

3. Luk pisze:

Uważam, że w gminie Konopiska zainwestowano dużo pieniędzy i są to dobrze wydatkowane pieniędze.

• Paweł Nowak pisze:

W wójta i jego zastępce.

• Jasiu pisze:

Jeśl dużo i i dobrze,to budowa chodnika o długości ok. 200 m za ponad 1 milion 200 tysięcy złotych. Wpada tylko pogratulować takiej inwestycji Żurkowi. Brawo !!!!!

4. Wyrocznia pisze:

Przebiegła i empatyczna …?

5. JJ pisze:

Nazwisko mówi o wszystkim

6. Kolega Hurasa pisze:

A teraz opala cztery litery na wyspie KOS i w nosie ma mieszkańców nie swojej gminy Konopiska

7. Obywatel pisze:

Pani Lisek jest sąsiadką „tego” Inwestora huciańskiego, którego kolega pisze powyżej, przypadek czy działanie zamierzone że została wicewójtem w gminie Konopiska, miała dopilnować „interesów” ???
    Czemu w Kamienicy jej nie chcieli ?

8. \alex pisze:

NIEPOTRZEBNE STANOWISKO !!!! A JAKIE KOSZTOWNE !!!!

9. Kaktus pisze:

chyba adres Pani Lisek w oświadczeniu majątkowym nie powinien być publikowany?