Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!

Policja z Blachowni w ostatnim czasie dokonuje wielu interwencji w związku z nieprzestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie gminy. Policja od 1 maja do końca czerwca podjęła łącznie 47. interwencji, a część z nich zakończyła się wysokimi mandatami.

Interwencje dotyczyły nieprzestrzegania przez mieszkańców zakrywania nosa i ust, głównie w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie gminy Blachownia oraz gminy Konopiska. Policjanci z Blachowni część osób ukarali mandatami pieniężnymi w wysokości kilkuset złotych.

W związku z powyższym, uprasza się mieszkańców o zasłanianie twarzy w miejscach publicznych.

6 odpowiedzi na “Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!”

1. ciekwe pisze:

Kagańce na ryj założyć i marsz na wybory!!!!

• Trzeba działać pisze:

I bardzo dobrze :) W GTV Bus też powinny być kary za brak maseczek bo ostatnio mało osób je zakłada

2. Pałkownik pisze:

Brawo Policja!!!!
    Dodatkowo palą po łbie na drogę!!!!
    I patrzeć czy delikwent równo puchnie!!!!!!!!

3. Janusz pisze:

Milicja pisowska…

4. Patrzę z góry pisze:

Patrz synek, debile (bez maseczek).
    Jakież to prawdziwe, i to zarówno w stosunku do tych nienoszących jak i noszących na brodzie. A później kolejne przypadki zachorowań i płacz – „dlaczego ja”.

5. Observer pisze:

Zapraszamy Panów Policjantów na niedzielne msze – na jednej wyrobią roczne normy mandatów :) :) :)