Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!

Policja z Blachowni w ostatnim czasie dokonuje wielu interwencji w związku z nieprzestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie gminy. Policja od 1 maja do końca czerwca podjęła łącznie 47. interwencji, a część z nich zakończyła się wysokimi mandatami.

Interwencje dotyczyły nieprzestrzegania przez mieszkańców zakrywania nosa i ust, głównie w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie gminy Blachownia oraz gminy Konopiska. Policjanci z Blachowni część osób ukarali mandatami pieniężnymi w wysokości kilkuset złotych.

W związku z powyższym, uprasza się mieszkańców o zasłanianie twarzy w miejscach publicznych.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!”

 1. ciekwe pisze:

  Kagańce na ryj założyć i marsz na wybory!!!!

  13
  1
  • Trzeba działać pisze:

   I bardzo dobrze :) W GTV Bus też powinny być kary za brak maseczek bo ostatnio mało osób je zakłada

   6
   1
 2. Pałkownik pisze:

  Brawo Policja!!!!
  Dodatkowo palą po łbie na drogę!!!!
  I patrzeć czy delikwent równo puchnie!!!!!!!!

  4
  1
 3. Janusz pisze:

  Milicja pisowska…

  5
  2
 4. Patrzę z góry pisze:

  Patrz synek, debile (bez maseczek).
  Jakież to prawdziwe, i to zarówno w stosunku do tych nienoszących jak i noszących na brodzie. A później kolejne przypadki zachorowań i płacz – „dlaczego ja”.

  3
  0
 5. Observer pisze:

  Zapraszamy Panów Policjantów na niedzielne msze – na jednej wyrobią roczne normy mandatów :) :) :)

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).