Wyrzucone pieniądze na naprawę ulicy Zielonej w Aleksandrii

Mieszkańcy ulicy Zielonej w Aleksandrii narzekają na marnotrawienie pieniędzy przez gminę. Chodzi o wykonanie naprawy nawierzchni asfaltowej drogi, która za kilka miesięcy ma zostać przebudowana.

Mieszkańcy pytają, po wydawać pieniądze na naprawdę drogi, która za chwile zostanie przebudowana? Są w gminie inne drogi, których remontu nie będzie, a które bardziej nadają się na naprawę. Tym bardziej, że przy Zielonej w Aleksandrii, zamiast poprawić stan miejsc, gdzie są największe dziury…drogowcy naprawili „dobry” odcinek drogi, który nie musiał być naprawiany.

Poniżej zdjęcia z naprawy…

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Wyrzucone pieniądze na naprawę ulicy Zielonej w Aleksandrii”

  1. Michal pisze:

    Panie redaktorze. Moze powinien Pan wystąpić o liste osob ktore wspieraly finansowo kampanie wyborcze pana wojta i pana przewodniczącego. Moze wtedy moglyby sie wyklarowac pewnie sytuacje. Bo pieniadze gminne to wiadomo ze niczyje

    4
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).