Wypadek w Aleksandrii. Dwie osoby zabrane do szpitala!

Dziś po godz. 9:00 na skrzyżowaniu ul. Piaskowej z ul. Rolniczą w Aleksandrii doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia, dwie osoby trafiły do szpitala.

Na miejscu pracują odpowiednie służby.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Adam Zielonka Pomoc Drogowa Blachownia.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).