Wypadek osobówki z autobusem GTV

Dziś po godz. 14:10 przy ul. Leśnej w Aleksandrii doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz autobusu GTV BUS. W wyniku zdarzenia kierowca samochodu osobowego został przewieziony do szpitala. Pasażerowie nie odnieśli obrażeń.

Ruch w tym miejscu odbywa się jednym pasem.

Zdjęcia Kacper Szwarlik – Panele Ścienne 3D Nlux.pl.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Wypadek osobówki z autobusem GTV”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Kogo winia?

  0
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  To jest tak jak się wysadza między przystankami pasażerów. Jeszcze przez takie zachowanie dojdzie kiedyś do tragedii. Na łuku za łukiem itp. Od tego są przystanki A nie żeby po rowach ludzi wysadzac lub na skrzyżowaniach.

  1
  1
 3. Pasażerka pisze:

  Słyszałam od kilku osób, że autobus zatrzymał się na przystanku, a osobówka w niego wyjechała.

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).