Wraca problem oczyszczalni w Hutkach

Stowarzyszenie „Ekologiczna Starcza” walczy o dobro mieszkańców Hutek. Stowarzyszenie wystosowało do Wójta Jerzego Żurka pismo w sprawie oczyszczalni ścieków rybnych, która według członków stowarzyszenia z gminy Starcza, będzie dwukrotnie większa niż oczyszczalnia całej gminy Starcza.

Dziennie w Hutkach ma być przetwarzanych 600m3 ścieków rybnych dziennie, co z pewnością będzie miało wpływ na środowisko i smród w okolicy.

Pismo stowarzyszenia znajdziecie poniżej.

Co odpowie Żurek?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “Wraca problem oczyszczalni w Hutkach”

 1. Wyborca pisze:

  Koledzy edzia sobie z tym poradzą

  22
  0
  • Obywatel pisze:

   Ty, Wyborca, ktoś Ci kazał tak pisać czy sam to wymyśliłeś po degustacji „trunku z beczki” ? Na każdych „kolegów” znajdą się inni „koledzy”, więc zastanów się czy brać w tym udział.
   Jeśli piszesz o „kolegach” z „myjni tirów”, to pamiętaj że na nich inni „koledzy” czekali w rowie.
   Chyba nie jesteś z Hutek i nie znasz sensacji która rozchodzi się po mieszkańcach, ponoć p. Edward podpisał się na liście protestu przeciw oczyszczalni więc otrzeźwiej, niech idź do p. Zosi po lekarstwo tylko pędź po instrukcje co dalej masz pisać.

   10
   1
  • Wyborca pisze:

   Przecież sam ją aprobował a teraz wielki bohater

   13
   1
  • Obywatel pisze:

   Jaki bohater, jaki wielki, popatrz, zastanów się, pomyśl zanim coś napiszesz.
   Może chłopina szuka wyjścia z sytuacji, może zapomniał że za stodołą może być grząsko i wdepnął, a to się przykleiło i teraz gdzie pójdzie to smród idzie za nim, a nie wszystko o trawę da się wytrzeć.
   No, współczuj Mu, przytul.

   11
   0
  • adam pisze:

   Hutki zagłosowały i wybrały najwiekzego cwaniaka. rybki bierom.

   15
   0
 2. Kapitan Jack pisze:

  przecie jak statek tonie to szczury tez uciekaja……

  16
  0
 3. Obywatel pisze:

  No Panie Wójcie, jeżeli wiesz co to jest Spirala Archimedesa, to wiesz co będzie dalej, a więc przestań kombinować jak wyślizgnąć się z tego tematu cudzym kosztem, przestań szukać wykrętów i zasłaniać się innymi, podejmij działania jak obiecałeś, Ty sam, na zebraniu, tylko skutecznie !
  Dokonaj wyboru, albo mieszkańcy Hutek, pozostałych wsi na drodze ścieków (Rększowice, Łaziec, Wąsosz), pamiętając że Rększowiczanka wpływa do Konopki a tam dalej to już Częstochowa, wtedy i sam p. Krzysztof S. z Powiatu nie pomoże, albo wybierasz tych którzy stoją za tą inwestycją, którzy i tak w pewnym momencie się wypną na Ciebie.
  5 lat to dłuuuugi czas, a później co, jak chcesz być zapamiętany ? No chyba że uciekniesz z Rększowic, też wyjście, bez twarzy, bez honoru, za to z ….. czym ?
  Twój wybór będzie zapamiętany, a Polska nie jest taka wielka, „sława” pójdzie za Tobą, ale możesz wszystko zmienić, więc …

  25
  2
 4. z Hutek pisze:

  Mieszkancy Hutek mówią tej inwestycji zdecydowanie nie nieważne ze to było za poprzednika ze to Pan Jurek zrobił nam prezent ważne ze jest ciągłość władzy i przez 5 lat Pan Żurek z Panem Baldygom i soltys em nie zrobili nic aby teraz mieszkańcy mogli powiedzieć mamy godnych reprezentantów działają na rzecz i dla mieszkancow Ludzie działamy NIE dla oczyszczalni zawalczmy o nasze zdrowie i o zdrowie naszych dzieci smród hałas wymioty niech inwestor zafunduje u siebie bądź w gminie w której płaci podatki

  18
  4
 5. z Hutek pisze:

  Pan Baldyga podaj się do dymisji

  16
  0
  • Jan pisze:

   Tego szmalcownika hujki powinny zawies na gnój. Kawał mondrali, na nos chce się dorobić.

   13
   0
  • Obywatel pisze:

   To osoba, na którą jak plują mówi że pada deszcz i on ma się podać do dymisji ?
   Tajemnicą poliszynela jest że przewodzi grupie „byznesmenów” gminnych którzy chcą się nachapać póki się da, mają metody jak za komuny i jak za komuny ludzi, współmieszkańców, mają za nic.
   Najgorsze że w Hutkach też tacy są co chcą na tym coś ugrać, a wyglądali na rozsądnych, szkoda.

   6
   1
 6. Obywatel pisze:

  Panie Socha, pora się ujawnić, decyzje są za Pana wójtowania z z lat 2010 – 2014.
  Krótko, podpisał Pan zgodę na tę oczyszczalnię czy nie ?
  Dlaczego zgotował Pan ten los hucianom, po co Pan przyjeżdżał do Hutek przed wyborami, zaskarbiać sobie głosy czy sprawdzać poziom wiedzy o oczyszczalni.
  Ludzie mówią że obaj z Żurkiem zrobiliście ten pasztet, a „główny kucharz” z Hutek też oczywiście nic nie wiedział, tak mówi teraz.
  Radni „bezradni” ponoć nic nie wiedzieli, ci z Gminnej Komisji ochrony środowiska też ?
  Ale bagno, polskie piekło.

  11
  2
 7. 44 pisze:

  Ed i specjalista od żab potrzebowali na popitke do bimbru z miodem zagryche . Przydał sie sledzik i wszystko było zzadowolone. Hutki zagłosowały bo dobrze popiły i przegryzły. No teraz ed znów poleje i bedzie dobrze. sprawa utopiona.

  7
  1
 8. Gość pisze:

  Wszyscy nie chca tego biznesu ale śledziki kupują osp do kalendarza chętnie zaprosiła ale oczyszczalni mówie nie

  4
  1
 9. No pisze:

  W sumie racja główny sposor gminych imprez kaladarza osp a teraz wielka afera i nik o niczym nie wiedzal

  3
  0
 10. Foxy pisze:

  No i przy okazji zasmierdzalni wydało się w czyim interesie włodarze położyli asfalt przez tzw. Hutki Góry.

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).